В Южненській ОТГ ремонт дороги, що веде на дачні масиви – відтермінували до закінчення воєнного стану

Информ-панорама

Одеська районна військова адміністрація продовжує роботу з моніторингу закупівель, які проводять громади району, в тому числі Южненська.  В результаті засідань робочої групи «Прозорість та підзвітність» було відтерміновано до завершення дії воєнного стану капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній від села Кошари у напрямку села Любопіль на суму 58,1 млн гривень. На сайті електронних закупівель Prozorro повідомляється, що тендер скасовано.

Нагадаємо, що його управління капітального будівництва Южненської міськради оголосило в листопаді 2023 року, а в грудні уклало договір з переможцем торгів – ТОВ “ЮГ СТРОЙ КОМПАНІ”. Але під час підготовки документів для укладення договору відбулось засідання робочої комісії «Прозорість і підзвітність», яка утворена при Одеській обласній військовій адміністрації. На засіданні було запропоновано скасувати проведені торги та відповідно виділення бюджетних коштів на виконання цього капремонту. На засіданні робочої групи від Южненської громади був присутній міський голова Володимир Новацький, який погодився з рекомендацією робочої групи та зі свого боку також висловився за підтримку прийнятого рішення щодо скасування проведених торгів по даному об’єкту.

Нагадаємо, що ремонт цієї дороги місцева влада Южного планувала провести цього року. Це важливе для нашої громади питання, оскільки люди, які їздять на дачі, неодноразово скаржилися, що добиратися туди вкрай складно через поганий стан покриття.

В Одеській райадміністрації зазначили, що загалом було скасовано та відтерміновано тендери на загальну суму близько120 млн гривень. Зокрема, скасували закупівлю продуктових наборів у Визирській сільській та Чорноморській міській громадах району.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ ремонт дороги, що веде на дачні масиви – відтермінували до закінчення воєнного стану

  1. Сволочи! Чтобы ваша жизнь была такая, как дорога на дачи!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.