В Южненській ОТГ будуть перевіряти пасіки: на території громади їх п’ять

Информ-панорама

З метою обстеження пасіки і фіксації випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин (пестицидами або агрохімікатами) під час обробки аграріями сільськогосподарських культур на вимогу та за заявкою власника пасіки на території нашої громади створено спеціальну комісію. Нещодавно члени виконкому затвердили її новий склад (комісію очолює заступниця міського голови-начальниця фінансового управління міськради Людмила Паскаль).

Нагадаємо, що основними завданнями комісії є:

 • встановлення достовірності загибелі бджіл;
 • встановлення обставин, за яких сталася їх загибель;
 • надання рекомендацій щодо визначення шкоди, заподіяної власникам пасік унаслідок отруєння бджіл;
 • відібрання і спрямування в лабораторію проб матеріалу (патологічний матеріал, бджоли, продукція бджільництва, а також зелена маса рослин, ґрунт);
 • встановлення джерела та причин загибелі бджіл, надання висновків та пропозицій.

Як повідомила під час засідання виконкому начальниця управління економіки Наталя Гнєушева, на території Южненської громади розташовано п’ять бджологосподарств.

До оновлено складу комісії входять: начальниця управління економіки; головний спеціаліст відділу торгівлі, сфери послуг та транспорту управління економіки;  начальник Державної міської лікарні ветеринарної медицини м. Южне; головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Одеського районного управління ГУ  Держпродспоживслужби в Одеській області; заступник начальника відділу поліції №4 ОРУП №2 ГУНП в Одеській області; старости Сичавського та Новобілярського старостинського округів; начальник відділу екології управління архітектури та містобудування; начальник відділу торгівлі, сфери послуг та транспорту управління економіки; власник обстежуваної пасіки або уповноважена ним особа.

За згодою: перший заступник сільського голови Визирської громади;фізичні особи та суб’єкти господарювання або їх представники, які використовували засоби захисту рослин у межах 10 кілометрів від розміщення пасіки; представники профільних громадських об’єднань, не більше ніж дві особи, які здійснюють діяльність на території Южненської громади.

Фото: ілюстративне (джерело: odesa.consumer.gov.ua).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “В Южненській ОТГ будуть перевіряти пасіки: на території громади їх п’ять

 1. Проверьте в Сычавке, на степовой 45 !!!
  Нет ни документов ,ни допустимых норм!!!!

 2. Не пасіки треба перевіряти, а агропідприємства на наявність не сертифікованих хімікатів. Та навчити правильно використовувати інсектициди та інші препарати.

  1. Це точно,вносять хімію коли хочуть і яку хочуть,ще й населення труять аерозолями

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.