На Одещині світло продовжать вимикати не за графіком: будуть аварійні та екстрені відключення

Информ-панорама

В Одесі та області у четвер, 15 грудня, триватимуть аварійні та екстрені відключення електроенергії.  Про це повідомили на сайті ДТЕК Одеські електромережі.

“Через чергову російську терористичну атаку наразі в Одесі відбуваються аварійні відключення світла. В області тривають екстрені відключення. Просимо набратися терпіння та зберігати спокій”, – йдеться у повідомленні.

Наголошуються, що енергетики ДТЕК та НЕК “Укренерго” вже роблять все можливе, щоб повернути світло в оселі мешканців Одещини. В Южному електроенергію подають згідно з графіком 3/6. Водо- та теплопостачання в місті відбувається в штатному режимі.

Нагадаємо, після останньої атаки, коли Росія атакували Одещину дронами у ніч проти 10 грудня, було пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури. В Одесі довелося відключити від електроенергії всіх споживачів, окрім критичної інфраструктури. В області запровадили екстрені відключення.

Фото: В.Курбатов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.