В Україні можлива нова хвиля мобілізації після Нового року, – Міноборони

Без рубрики

В Україні можлива нова хвиля мобілізації після Нового року. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі “1+1”, передають “Українськi новини”.

“Це речі, які складно прогнозувати, тому що мобілізація залежить від потреб війни і крім того є втрати. Є потреба у відновленні (сил), навіть ті люди, які живі-здорові і не поранені, потребують заміни. Тому це нормальний процес (мобілізації) і не треба з цього робити страшні апокаліптичні прогнози”, – зазначила Маляр.

Вона додала, що нова хвиля мобілізації може відбутися і публічно Міноборони про це завжди говорить.

“Все може бути, але все залежить від війни”, – наголосила Маляр.

Однак 6 грудня в ефірі національного телемарафону її керівник, міністр оборони Олексій Резніков заперечив необхідність проведення нової хвилі мобілізації.

“В нас певні організаційні заходи вже робляться за рішенням Генштабу… Говорити про те, що на цей момент нам потрібна додаткова мобілізація, – питання поки що так не стоїть. У нас достатньо сьогодні людей у Збройних силах України й взагалі в секторі безпеки та оборони”, – сказав очільник відомства.

Слід зауважити, що мобілізація в Україні не припинялась з початку повномасштабного вторгнення РФ. Кожні 2-3 місяці Верховна Рада продовжує її на новий термін. Останній раз парламент ухвалив таке рішення 16 листопада і продовжив мобілізацію до 19 лютого 2023 року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.