Станом на червень: в «ЮТКЕ» озвучили, скільки заборгувало населення за тепло

Информ-панорама

Розмір заборгованості населення за опалення перед комунальним підприємством «Южтеплокомуненерго» становить близько 28 млн гривень, в квітні становив 30 млн. Про це Yuzhny.info повідомив 14 червня директор КП Ігор Чугунников. Він зазначив, що влітку оплата за послуги зазвичай надходить повільно, до того ж, через воєнний стан в країні та його наслідки платоспроможність споживачів суттєво зменшилась.

Раніше ми повідомляли, що підприємством на постійній основі ведеться робота з боржниками. У разі невиконання ними своїх зобов’язань, стягнення заборгованості відбувається у судовому порядку шляхом подання до суду заяви про видачу судового наказу або позовної заяви про стягнення заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення.  За 2022 рік до Южного міського суду «ЮТКЕ» подало 55 позовів про стягнення заборгованості з населення. Позовні заяви та заяви про видачу судового наказу подавалися на заборгованість, яка виникла до 07.11.2021р., тобто позови не включають заборгованість, яка утворилася у період воєнного стану. При цьому, жодних нарахувань інфляційних збитків та 3% річних підприємством не здійснювалось згідно з Постановою КМУ від 05.03.2022р. №206, стягувалася лише основна заборгованість та сплачений судовий збір.

Нагадаємо, за результатами роботи комунального підприємства теплових мереж «ЮТКЕ» за 2022 рік на КП отримано збиток в розмірі 6,6 млн гривень, хоча в 2021 році на підприємстві звітували про прибуток. Про це в квітні цього року повідомив головний інженер котельні Олександр Мончинський, нагадавши, що наразі накладено мораторій на підвищення тарифів. Такий значний збиток підприємством отримано через застосування до споживачів у четвертому кварталі 2022 року знижених тарифів на послуги з постачання теплової енергії та через застосування одноставкового тарифу, який є збитковим внаслідок менших фактичних обсягів реалізації. Крім того, він додав, що на такий фінансовий результат влинуло й те, що компенсація на відшкодування різниці в ціні відбуватиметься за рахунок коштів державного бюджету.  Заступниця міського голови-начальниця фінансового управління Людмила Паскаль озвучила, що в минулому році компенсація відбувалась за рахунок коштів місцевого бюджету і проводилась своєчасно.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Станом на червень: в «ЮТКЕ» озвучили, скільки заборгувало населення за тепло

  1. Попросите денег у того, кто обещал не поднимать цены на коммуналку до окончания войны. Электроэнергия, вода и стоки, газ.

  2. Українська влада зробила величезну помилку розпродала за копійки облгази обленерго облводоканали російським олігархам Сидить російський олігарх десь на Уралі А грошики йому капають з УКРАЇНи і немалі гроші ТЕПЛА В КВАРТИРАХ Южного НЕ БУЛО!!!!! ЛЮДИ НАШІ мерзли Зато російські гади набивали та набивають кармани Сьогодні забрать всі активи у російських окупантів і вигнать їх з УКРАЇНИ Українські вчені геологи довели що УКРАЇНА має величезні запаси газу ,,,енергії та води Російську банду вигнать з УКРАЇНИ

  3. Куда пропал комментарий про жидов? Слово “ЖИД” упоминается в Библии и не является ругательством.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.