Ще 3 судна «тимчасовим коридором» прибули до портів Великої Одеси

Информ-панорама

15 жовтня новим українським морським експортним коридором (без ООН, Туреччини і РФ) в порти Великої Одеси (сюди входять порти Одеси, Чорноморська і Південний) зайшли ще три вантажних судна. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник моніторингової групи санкцій і свободи судноплавства в Інституті Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.

Прибули три судна:

  • танкер, що активно працював під час “зернової ініціативи” – MAVKA, перевозив рослинную олію. MAVKA, Chemical Tanker, ІМО 9284647, дедвейт 13 602, прапор Panama, судновласник начебто з Panama;
  • MANASSA QUEEN, балкер (англ. bulker, від bulk — навалювальний вантаж), або навалочник — спеціалізоване судно для перевезення вантажів насипом, зерна, вугілля, руди), ІМО 9152478, дедвейт 23 544, прапор Panama, судновласник – з Румунії;
  • KYALAMI, балкер, ІМО 9574200, дедвейт 28 202 тонн, прапор Liberia, судновласник – з Греції.

За місяць кількість суден, що прибули за вантажами, складає 31. Сумарний дедвейт – 1,3 млн тонн. 17 суден з них вже вийшли з вантажами і йдуть або вже прибули за призначенням.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.