“Нова пошта” відкриється цьогоріч ще у шести країнах ЄС

Без рубрики

Група компаній “Нова пошта” збільшує свою присутність у Європі, плануючи відкрити відділення у ще шести країнах Європейського Союзу до кінця поточного року. Про ці амбітні плани розповів співвласник компанії В’ячеслав Климов на Київському міжнародному економічному форумі.

Серед країн, де відкриються нові відділення Nova Post: Латвія, Естонія, Угорщина, Італія, Франція та Австрія. Цікавим є той факт, що в усіх відділеннях поштової служби за кордоном будуть використовуватись дві мови: місцева та українська.

В’ячеслав Климов підкреслив важливість підтримки армії: група компанії щомісяця спрямовує близько 100 млн грн на потреби українського війська. Він уточнив, що 3 249 співробітників компанії нині перебувають у лавах ЗСУ, від початку повномасштабного вторгнення 99 колег загинуло.

За даними компанії, Nova Post вже успішно працює у Польщі, Литві, Чехії, Румунії, Німеччині та Молдові, де відкрила 62 відділення. В Україні мережа “Нова пошта” налічує понад 10 000 відділень та 14 000 поштоматів станом на липень 2023 року.

Джерело: psm7.com.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on ““Нова пошта” відкриється цьогоріч ще у шести країнах ЄС

  1. Интересно, за рубежом, новая почта тоже будет работать по выходным и праздникам, начхая на все Законы и порядки???? . Или у этой компании двойные стандарты: то , что можно у нас по беззаконию, там не прокатит. Ах, да, там же чиновники вопросы нагло как у нас не решают за взятки!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.