Різдвяна випічка в Южному: асортимент та ціни

Информ-панорама

В Южному цьогоріч виготовляти калачі почали раніше – ще в грудні. Як розповіла Марія Бєла, власниця пекарні “Духмяна хата”, вартість калачів, як і раніше, залежить від начинки та ваги. Мінімальна ціна – 55 гривень, калачі європейського зразка, які більш схожі на кекс, з глазур’ю та цукатами коштують близько 200 гривень (1 кг). З новинок цього разу в продажу є чорнослив з горіхом в шоколаді та варення власного виробництва в асортименті. Вже декілька років найпопулярнішими серед южненців залишаються класичні калачі з маком, а також із заварним кремом.

«Випікати калачі ми почали 5 січня. Щодо їх кількості, ми випікаємо залежно від ситуації, як тільки розкупили одну партію – готуємо наступну, всі ж хочуть купи свіжу продукцію, а не ту, що вже декілька днів лежить на прилавку, тому сьогодні в нас процес приготування триває активними темпами, будемо випікати до самого вечора. Цього року різдвяну випічку купують трохи менше, ніж в минулих роках. Стосовно вартості продукції, ми практично її не збільшували, підняли ціну менше, ніж на 10 відсотків», – поділилася Марія Бєла.

калачі южний

В пекарні «Пан Батон» представлений як класичний варіант калачів, так і оригінальніший за складом, прикрашений глазур’ю в упаковці з синьо-жовтими стрічками. Однак за такий і заплатити доведеться у рази більше. Вартість класичного з маком – 49 гривень (400 г), з родзинками (400 г) – 55 гривень, з маком та вишнею («Елітний», 1 кг) – 220, штолен з горіхами, вишнею та родзинками (480 г) – 178 гривень.

калачі южний

калачі южний

калачі южний

калачі южний

Ми також побували в супермаркетах міста, аби дізнатися який цьогоріч асортимент та ціни на різдвяну випічку там. В «Сільпо» класичний калач з маком і кунжутом коштує 64 гривні (500 г) та 89 гривень (700 г), калач «Крафтяр Різдвяний» з волоським горіхом, мигдалем, цукатами – 299 гривень (1100 г). В «Копійці» вартість класичного – 54 гривні (400 г), з маком та волоським горіхом (850 г) – 169 гривень.

калачі южний

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.