Результати роботи поліції за 2023 рік: в Южному звіт готуються затвердити на сесії (статистика)

Информ-панорама

Протягом минулого року відділення поліції №4 ОРУП №2 (обслуговує не лише Южненську ОТГ, а й Фонтанську ОТГ і Чорноморську СТГ) зареєструвало 1 579 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Із загального числа зареєстрованих до ЄО матеріалів 779 – внесено до ЄРДР. На рівні з 2022 роком кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень (без закритих) – 426 проти 338 минулого року (26%). Такі дані оприлюднено в звіті за 2023 рік про результати виконання місцевої Програми протидії злочинності та посилення публічної безпеки на території Южненської ОТГ. Цей звіт планується затвердити на сесії (буде винесено на рогляд депутатів) наступного тижня, відповідний проект рішення від 5 лютого 2024 року опубліковано на сайті міськради.

На фінансування Програми протидії злочинності та посилення публічної безпеки на території Южненської ОТГ щорічно виділяються кошти. В 2021 році з бюджету нашої громади на виконання заходів цієї програми було виділено 121,1 тис. грн, в 2022 році – 1 282,6 тис. грн, в 2023 році – 309,6 тис. грн. Зокрема, за ці три роки для працівників поліції за бюджетні кошти було придбано комп’ютерну техніку, принтери, нагрудні камери, автореєстратор, передбачено забезпечення паливно-мастильними матеріалами, бронежилетами, балістичними шоломами, електрогенератором, канцелярським приладдям.

В звіті вказано, що слідчим відділенням поліції було розпочато у звітному періоді 660 кримінальних проваджень, закрито 286 проваджень, з них 166 за ст. 115 КК (природна смерть, самогубство, нещасний випадок). Направлено проваджень до суду –  93.

Сектором дізнання за  січень-грудень 2023 року на території  обслуговування територіального відділення поліції нашої громади було зареєстровано та внесено до ЄРДР 226 кримінальних правопорушень, до суду скеровано 54 обвинувальних акти (у формі дізнання) з урахуванням минулих років,  в тому числі у грудні 2023 – три обвинувальні акти на чотири кримінальні правопорушення, з обвинувальними актами 54 кримінальних провадження. Протягом звітного періоду сектором дізнання повідомлено про підозру  у вчинені кримінального правопорушення 59 особам, запобіжні заходи не обирались. За звітний період сектором дізнання надано оперативним підрозділам,  в порядку ст. 40-1 КПК України 226 доручень, направлено 45 клопотань про накладення арешту на майно до Южного міського суду, 22 клопотання  про  тимчасові доступи до речей та документів, що містять охоронювану державою таємницю, 5 клопотань про проведення обшуків, які було задоволено судом.

Сектор кримінальної поліції. Станом на 31 грудня 2023 року співробітниками сектору кримінальної поліції ВП № 4 розкрито 79 тяжких та особливо тяжких  злочинів, розшукується 15 злочинців (9 переховуються від слідства, 6 переховуються від суду), 60 безвісти зниклих осіб (19 цивільних та 41 військовослужбовець ЗСУ). Не впізнаних трупів – 34 особи.

Сектор ДОП. Станом на 31 грудня 2023 року на профілактичних обліках перебуває 25 раніше судимих осіб, 2 адміннаглядних, 4 формальників, 76 осіб, які вчинили домашнє насильство. З особами по всім категоріям дільничними офіцерами поліції проводяться індивідуально-превентивні бесіди щодо недопущення в подальшому скоєння будь-яких адміністративних чи кримінальних правопорушень.

Станом на кінець 2023 року сектором превенції виявлено 391 адміністративне правопорушення, було розглянуто 960 матеріалів ЖЕО та розкрито 100 кримінальних злочинів, прийнято участь в розкриті 234 кримінальних злочинах. Дільничними офіцерами поліції виконано 43 ухвали суду про здійснення приводів у судові засідання. Також розшукано п’ять осіб, які знаходились в розшуку та переховувались від суду. Протягом звітного періоду було створено 397 службових завдань, з яких перевірено власників зброї – 31, адміністративний нагляд – 133, домашній арешт – 1, кривдників – 228, формальний нагляд – 4.

Сектором реагування патрульної поліції протягом звітного періоду до ЄО зареєстровано 5 340 повідомлень про кримінальні, адміністративні правопорушення та інші події, з них 2 621 повідомлення відпрацьовано групами реагування патрульної поліції, які обладнано планшетними пристроями, що складає 49,1% від загального обсягу зареєстрованих повідомлень.

Співробітниками ГРПП ВП № 4 ОРУП № 2 ГУНП протягом звітного періоду розкрито 46 кримінальних правопорушень та прийнято участь у розкритті 224. Виявлено 2 136 адміністративних правопорушень, у т.ч. 2 587 у сфері безпеки дорожнього руху. Поліцейські за допомогою планшетного пристрою та підсистеми LIS-M по 1 509 службовим завданням постійно перевіряються особи, які перебувають на обліках в поліції. За звітній період в поліцію надійшло 72 повідомлення про ДТП. З них 22 – про аварії з потерпілими та 50 – без потерпілих (травмовано – 25, загинуло – 4).

Ювенальна превенція. На території обслуговування відділення поліції №4 розташовано 13 навчальних закладів: в Южненській ОТГ – 6, Фонтанській ОТГ – 5, Чорноморській СТГ – 2. На профілактичному обліку у інспекторів, закріплених за територіальним відділенням поліції, перебуває 4 неповнолітні  особи. Всього працівниками за 12 місяців 2023 року складено 156 адміністративних протоколів.  Відносно неповнолітніх складено 51 адміністративний протокол за такі правопорушення:

  • вживання алкогольних напоїв в громадських місцях та появу у стані сп’яніння (27 протоколів);
  • паління тютюнових виробів у заборонених місцях (24).

За минулий рік інспекторами сектору ювенальної превенції відносно дорослих складено 106 адміністративних протоколів, з них:

  1. за вчинення домашнього насильства – 8 (з початку року відносно дітей адміністративні протоколи за фактом домашнього насильства не складалися);
  2. ухилення від виконання своїх обов’язків по вихованню, навчанню та забезпеченню необхідних умов життя дітей (73 протокола);
  3. за порушення законодавства в частині реалізації дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів (7).

Спільно зі службами у справах дітей співробітниками ювенальної превенції на постійній основі здійснюються рейди по неблагонадійним родинам, проводяться профілактичні бесіди з батьками. З початку року з сімей вилучено 3 дітей та передано під тимчасову опіку. На території обслуговування ВП № 4 проживає 30 родин, які опинились в складних життєвих обставинах,  з якими постійно проводяться бесіди та надається необхідна допомога.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Результати роботи поліції за 2023 рік: в Южному звіт готуються затвердити на сесії (статистика)

  1. ага пока вооруженные подготовленные поліціянти пьют кофе на заправке и штрафуют бабок на базаре, простые мужики гниют в окопах

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.