В Южному знайшли альтернативне рішення і дорогу в Кошарах все-таки почали ремонтувати

Городская хроника

Дорогу, що веде на дачні масиви в Кошарах, все ж таки ремонтують вже цього року, не дивлячись на те, що в результаті засідань робочої групи «Прозорість та підзвітність» в обласній військовій адміністрації в січні поточного року було прийнято рішення відтермінувати ці роботи до завершення воєнного стану. Як повідомив 5 лютого у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення міський голова Володимир Новацький, на місцевому рівні було знайдено альтернативний варіант, як провести ремонт цього дорожнього покриття.

Нагадаємо, що тендер, який проводило управління капітального будівництва Южненської міськради довелося скасувати, відповідно, і фінансування з місцевого бюджету на цей вид робіт також. Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній від села Кошари у напрямку села Любопіль планувався на суму 58,1 млн гривень.  Володимир Новацький розповів, що у вирішенні питання з поганим станом дорожнього покриття допомогло керівництво одного з бюджетоутворюючих підприємств нашої громади – ДП «МТП «Південний».

Володимир Новацький: «Є від людей багато питань довкола дороги в Кошарах. Проблеми виникають і з рухом автобусів туди, бо через поганий стан дороги транспорт не може проїхати. Зараз на рівні області нам заборонили проводити капітальні ремонти доріг, виділяти кошти на це з місцевого бюджету. Наразі фінансування має бути спрямоване на ЗСУ. Але ми знайшли можливість, як цю дорогу все-таки відремонтувати. Хочу висловити вдячність нашому порту Південний, зокрема його очільнику Олександру Олійнику, який відгукнувся на цю проблему і надав спецтехніку, разом також знайшли, чим засипати ці ями. Роботи на цій ділянці проїжджої частини тривають, ми зробимо все можливе для того, щоб там міг нормально курсувати транспорт».

Нагадаємо, ремонт цієї дороги місцева влада Южного планувала провести цього року. Це наболіле для нашої громади питання, оскільки люди, які їздять на дачі, неодноразово скаржилися, що добиратися туди вкрай складно через поганий стан покриття. Вже декілька років поспіль южненці звертаються до посадовців з проханням провести ремонт цієї проїжджої частини.

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному знайшли альтернативне рішення і дорогу в Кошарах все-таки почали ремонтувати

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.