Ремонти доріг, мобілізація, перевірка укриттів: представники ОТГ Одещини, зокрема Южненської, взяли участь в нараді

Информ-панорама

На цьому тижні відбулась селекторна нарада під головуванням начальника Одеської ОВА Максима Марченко. Після чого начальник районної військової адміністрації Юрій Крук провів засідання із представниками громад Одеського району, за результатами якого були надані відповідні доручення. Про це повідомили в пресслужбі РВА. Южненську ОТГ на засіданні представляв заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий.

Згідно з порядком денним були розглянуті наступні питання:

  • про виконання завдань щодо якісного проведення мобілізації на території Одеської області;
  • про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області;
  • про стан підготовки до проведення весняно-польових робіт у 2023 році та проблемні питання в агропромисловому комплексі;
  • про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 2022 рік та результати перевірки рішень місцевих рад про затвердження місцевих бюджетів на 2023 рік.

В коментарі Yuzhny.info Дмитро Любівий дательніше розповів про хід засідання і на які саме питання керівництво області звернуло увагу представників громад.  

«Увагу приділили інформації стосовно проведення комплексних перевірок укриттів в закладах освіти та медицини. В нас активними темпами відбувається будівництво сховища в першій школі, орієнтовно через два місяці планується завершити ці роботи. Також прозвучало, що необхідно приділяти увагу військовим формуванням, які є на території громад, аби виділяти кошти з місцевих бюджетів на їх підтримку. З боку керівництва Одещини зауважень з цього приводу до Южненської ОТГ немає, бо ми регулярно виділяємо фінансування, але зверталась увага тих громад, які роблять це не в повному обсязі. Також обговорювалось, що деякі ОТГ знизили собі дохідну частину бюджетів, штучно понизивши свої бюджети, було зауважено, що навіть в період воєнного стану треба працювати над тим, щоб місцеві бюджети якісно поповнювалися. В деяких громадах більше 40% казни витрачається на утримання органів влади, що є недопустимим. Хочу зазначити, що нашої громади в переліку таких ОТГ немає, нарікань в цьому питанні до Южного також не було. Бюджет нашої громади направлений в першу чергу на вирішення соціальних питань, комунальних проблем, допомогу військовим. Акцентувалась увага також на тому, що на сесіях депутати мають розглядати тільки ті «земельні» питання, які вимагають негайного розгляду.

Сьогодні проводяться мобілізаційні заходи, формується батальйон «Чорноморська Січ», який буде базуватися в Одеській області. Також йде набір в «Гвардію Наступу». Є завдання забезпечити поповнення ресурсів ЗСУ, це дуже важливо. Також обговорювалось питання щодо ремонтів, які планується провести місцевою службою автомобільних доріг (САД). В нас також є такі ділянки, які обслуговує обласна САД. Кожна громада має визначити проблемні ділянки доріг та зробити звернення з вимогами, де саме необхідно провести ремонтні роботи в першу чергу», – розповів Дмитро Любівий.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Ремонти доріг, мобілізація, перевірка укриттів: представники ОТГ Одещини, зокрема Южненської, взяли участь в нараді

  1. Видим мы как вы наполняете ряды ЗСУ, половина николаевской области прячется от мобилизации именно в нашем городе.

  2. Вопрос конкретно к депутату Назаренко СН.Где обещанныйремонт дороги от заправки WOG до Сысавки? ПО ЭТОЙ ДОРОГЕ НЕ ТО ЧТО ПРОЕХАТЬ ПРОЙТИ НЕ ВОЗМОЖНО !!!!!!!

  3. Позор нашей власти! Который год в центре Южного дороги и тротуары в заброшенном состоянии. Сегодня возле старой Копейки грязней чем на мусорной свалке. Банду геть!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.