Волонтери з Коблевого організували в Южному ярмарок, аби зібрати кошти на антидронову рушницю (фото, відео)

Городская хроника

Зранку 11 березня на проспекті Миру було чутно українські пісні та аромати свіжої випічки. В суботу в центрі нашого міста волонтери з Коблевого (Миколаївська область) організували благодійний ярмарок. Ціль заходу – зібрати кошти на антидронову рушницю. Як розповіла Yuzhny.info волонтерка Оксана, вона родичка одного з військових, який несе службу в 126-й окремій бригаді ТРО. Йому, а відповідного і його формуванню, рідні та друзі хочуть допомогти в придбанні антидронової рушниці, вартість якої орієнтовно півмільйона гривень (номер карти: 5375-4112-0419-5254, посилання на Банку – https://send.monobank.ua/jar/4pvXdjkCZf?fbclid=IwAR0TuuudKAipVodzh8HG8mCZIcF0FYqLRP9R4xeRiRQO2sG7IDVRdflGcFI).

«Ми всі тут, хто знаходиться – родичі та друзі Івана, ми хочемо допомогти йому і його бригаді. Збирати кошти на антидрон ми почали два тижні тому, зібрали близько 90 тисяч гривень, ця рушниця дуже вартісна. Ми вже робили благодійний ярмарок в Коблевому, тепер вирішили провести і в Южному, бо в складі 126-ї бригади ТРО є і жителі Южненської громади. Вся випічка, яка тут представлена – надана волонтерами з Коблевого. Ярмарок благодійний, тому фіксованої вартості на все, що в продажу – немає, люди вносять в скриньку суму на власний розсуд і беруть те, що їм хочеться», – розповіла Оксана, волонтерка.

Дітей на ярмарку розважав ведмедик Тедді, а в продажу були морепродукти; пироги, пряники, десерти, тістечка та інші кондитерські вироби; льодяники; попкорн; чай та глінтвейн; іграшки з терпопластиліну. Також для южненців провели лотерею і роздали її учасникам призи.

Загалом на ярмарку вдалося зібрати 30 тисяч 100 гривень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Волонтери з Коблевого організували в Южному ярмарок, аби зібрати кошти на антидронову рушницю (фото, відео)

  1. С такими ценами на продукты, самим скоро есть нечего будет. Зарплаты упали в 3 раза, а продукты подорожали в 10 раз за год.

  2. Не стыдно? Близкие, родные , дети собирают на помощь военным. В Южном или неприятное что – то скажут, или зло посмеются вместо помощи. Просто стыдно перед жителями соседней громады и военными .

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.