Про обмеження споживання електроенергії в Одеській області 6 грудня

Информ-панорама

Через вчорашні російські терористичні атаки в Одеській області сьогодні, 6 грудня, відбуватимуться аварійні відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень не діють. Про це повідомили в ДТЕК Одеські енергомережі, передає «Юг.Today».

Під час телемарафону голова “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що після ракетних ударів 5 грудня українську енергетичну систему зможуть стабілізувати протягом одного-двох днів. За його словами, ворожа атака значно пошкодила електростанції та підстанції, які є частиною магістральної мережі. У зв’язку з цим аварійні відключення будуть, доки зупинені енергоблоки набиратимуть потужність.

“Це стандартний технологічний процес, який ми спостерігали не раз після масованих атак, коли день-два потрібні для того, щоб відновити рівень виробництва в системі. Після цього очікуємо, що ситуація стабілізується, і повертатимемося поступово до нормального функціонування, як це зараз можливо у цих умовах”, – додав Кудрицький.

Раніше повідомлялося, що після ворожих ударів 5 грудня найскладніша ситуація зі світлом у центральних регіонах України, а також в Одеській, Запорізькій та Харківській областях.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.