Працівники порту Південний передали гумдопомогу військовим та цивільним, які постраждали від війни

Информ-панорама

Портовські волонтери організували передачу ліків, медичного обладнання, гігієнічних наборів, термобілизни, харчових продуктів цивільним громадянам, які постраждали від війни та нашим Захисникам. Очільник ДП «МТП «Південний» Олександр Олійник придбав комп’ютер для діагностики техніки. Це дасть можливість портовикам, які несуть службу в ЗСУ, швидко й точно виявляти проблеми та усувати їх. Про це повідомили в пресслужбі держстивідора.

«Поки запекла боротьба з ворогом триває, волонтери щодня підтримують нужденних та військових. Вони отримують прохання про допомогу, шукають шляхи реалізації потреб, організовують логістику та координацію з благодійниками. Завантажений нашими співробітниками автомобіль доставить ліки та речі до місця призначення, повернеться і знову стане під завантаження», – говориться в повідомленні пресслужби.

Зазначимо, що в лавах ЗСУ несе службу чимало працівників порту Південний. Після початку повномасштабної війни пресслужба державного підприємства змінила підхід в роботі та на постійній основі почала розміщувати матеріали про тих портовиків, які нині боронять Україну від російських загарбників. Рубрика має назву «Портові герої». Детальніше можна ознайомитись на сторінці ДП «МТП «Південний» у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/seaportPIVDENNYI.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.