В Україні готують до запуску смарт-мобілізацію і видаватимуть “сертифікат захисника”

Без рубрики

В Україні розглядають варіант із запровадженням електронного «сертифікату захисника». Це може допомогти в систематизації всіх даних військовозобов’язаних і боротьбі з ухилянтами. Про це заявив голова фракції «Слуга народу», член комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Давида Арахамія в ефірі телемарафону. За його словами, «нікому не подобається, коли їздять автобуси ТЦК, які знімають людей із громадського транспорту чи у магазині десь ловлять». У зв’язку з цим у парламенті знайшли альтернативу, щоб далі проводити мобілізацію.

«Якщо ви пам’ятаєте, у нас коли COVID був, усі мали ходити з таким згенерованим сертифікатом, який показував, вакциновані ви чи ні. Ось буде сертифікат, який отримають через інтернет, або ЦНАП, або в ТЦК. Навіщо це? Щоб ми розуміли, скільки людей теоретично може бути призвано, і таким чином спланувати так звану «смарт-мобілізацію», – сказав Арахамія.

Він додав, що переведення процесу в електронний формат дозволить розробити систему, за якої кожен військовозобов’язаний точно знатиме, коли його мобілізують. Це дозволить йому підготуватися до призову та вирішити свої справи.

«Потрібно мати якийсь примус. Ми ще не знаємо, що це буде, шукатимемо баланс. Думаю, знайдемо компромісне рішення, яке з одного боку стимулюватиме, а з іншого – каратиме. Або ж люди скажуть, нехай далі ходять по вулиці, не потрібно нічого електронного», – зазначив депутат.

Джерело: “Слово і діло”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Україні готують до запуску смарт-мобілізацію і видаватимуть “сертифікат захисника”

  1. Хотел бы спросить у слуги народа, где в Конституции сказано, что я обязан иметь смартфон, ноутбук, ПК и электронную почту.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.