Пішов з життя головний лікар Южненської міської лікарні Роман Лиманський (оновлено)

Информ-панорама

Після тривалої хвороби пішов з життя головний лікар Южненської лікарні Роман Лиманський. Його не стало 19 жовтня. Роман Васильович був відомий в місті не тільки своєю діяльністю в сфері медицини, а й приймав активну участь в громадському житті міста, декілька разів обирався депутатом Южненської міської ради. Роману Лиманському було 70 років.

ОНОВЛЕНО: Церемонія прощання з Романом Лиманським пройде в п’ятницю, 21 жовтня, о 10:00 на подвір’ї Южненської міської лікарні по вулиці Хіміків 1, панахида запланована об 11:00 в Свято-Введенському храмі (біля автостанції). В 12:00 – виїзд з Южного на Таїровський цвинтар в Одесу, де відбудеться поховання.

“Роман Васильович з 2006 року і до останнього дня працював на посаді головного лікаря. Гарний організатор, професіонал своєї справи, чимало зусиль поклав на розвиток медицини міста Южного. Під його керівництвом була добудована та відкрита міська лікарня. Зроблений ремонт поліклінічного відділення та окремих підрозділів стаціонару. Проводилась постійна робота щодо впровадження сучасних методів діагностики і лікування.

Крім медицини, Роман Васильович вів активну громадську діяльність, був депутатом Южненської міської ради двох скликань, головою депутатської комісії з соціальних питань. Нагороджений грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом, обласними та міськими грамотами, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, має почесне звання «Заслужений лікар України». В пам’яті кожного, хто був знайомий із Романом Васильовичем, він залишиться людиною з величезною душею, добрим і справедливим, із щирою посмішкою. Міська влада та громада глибоко сумують з приводу важкої втрати, а також висловлюють щирі співчуття родині, колегам та близьким Романа Васильовича”, – зазначається на сторінці Южненської міськради у Facebook.

Народився Роман Васильович 15 липня 1952 р. в Одеській області, с. Дубово. В 1980 році закінчив Одеський медичний інститут ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа». За період своєї трудової діяльності працював лікарем–травматологом В.Михайлівської районної лікарні, заступником головного лікаря району з мережі В.Михайлівської районної лікарні, головним лікарем Фрунзівського району, головним лікарем В.Михайлівського району, начальником управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, а з 2006 року очолював Южненську міську лікарню – зазначили в Департаменті охорони здоров’я Одеської обласної держадміністрації.

Фото: “ЮО”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Пішов з життя головний лікар Южненської міської лікарні Роман Лиманський (оновлено)

  1. ВІЧНА ПАМ*ЯТЬ.ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ.
    ДУЖЕ ХОРОША ЛЮДИНА.
    НЕХАЙ ГОСПОДЬ ПРИЙМЕ ЙОГО В СВОЇ ОБІЙМИ.
    ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.