Одещина 19 січня вдень повернеться до стабілізаційних графіків відключень світла

Информ-панорама

Лімітів споживання електроенергії, які встановила для Одеської області Національна енергетична компанія “Укренерго”, на 19 січня достатньо для впровадження в регіоні стабілізаційних графіків вимкнення енергії. Однак, як пояснили в “ДТЕК Одеські електромережі”, графіки стабілізаційних вимкнень діятимуть лише вдень.  Вночі ж компанія вдаватиметься до екстрених відключень електроенергії. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Це пов’язано з тим, що ліміт з 00:00 до 7:00 – 371,72 МВт. Це – 30% від загальної  потреби області, 25% з яких споживає критична інфраструктура. Через це до 7 ранку 19 січня в області діють екстрені відключення світла. 

Ліміт з 7:00 до 24:00 – 650,27 МВт. За поточних погодних умов та рівня споживання електроенергії споживачами цього ліміту буде достатньо для застосування графіків стабілізаційних відключень.

До цілодобових графіків стабілізаційних відключень “ДТЕК” зможе повернутися, коли знизиться дефіцит електроенергії в країні і НЕК “Укренерго” зможе надати більші нічні ліміти споживання на область. Дізнатися коли відбуватимуться відключення/включення світла за вашою адресою під час стабілізаційних відключень ви можете на сайті “ДТЕК Одеські електромережі”: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.