Нова назва для Южного: розпочалося анкетування для збору пропозицій серед містян

Информ-панорама

В Палаці культури «Дружба» в ці вихідні розпочався збір пропозицій щодо нової назви міста шляхом анкетування. Анонсованого раніше намету, який планувалося встановити на вулиці – не було. Заповнити анкету, вказавши там свій варіант назви могли тільки ті жителі, які прописані в Южному. Крім варіанту нової назви треба було вказати своє ім’я та прізвище; місце реєстрації; номер телефону; обрати вікову категорію; написати коротке обґрунтування, чому саме таку назву пропонуєте; зазначити, чи унікальна вона; написати, як будуть називатись жителі міста та варіант цієї назви на англійській мові.

Процес збору пропозицій тривав протягом трьох годин: з 17:00 до 20:00 у фоє Палацу культури. Роботу з видачі анкет та роз’яснення щодо правильності їх заповнення здійснювали спеціалісти Южненської міськради. В перший день анкетування, 22 липня, свої пропозиції надали 36 южненців різної вікової категорії: від 14 до 75 років. Серед запропонованих ними назв міста в анкетах зокрема вказано:

 • Сонцесвіт (девіз нашого міста: «Сонце світить всім»);
 • Анненталь;
 • Олімп;
 • Південний/Південне;
 • Сонячне.

ВІДЕО

Деякі южненці всупереч правилам цієї анкети не вказувати в ній назву Южне чи Южний, все ж таки наполягали на тому, аби залишити назву міста незмінною і писали про це в анкеті. Зазначимо, що більшість людей, які відвідали пункт збору пропозицій в перший день його роботи, дізналися про анкетування випадково, йдучи в кафе, яке знаходиться в ПК «Дружба». Деякі южненці зазначили, що місце для анкетування в приміщені Палацу культури вважають невдалим, кажуть, що проводити таку роботу ефективніше було б на вулицях міста і не в вихідні дні, а в будні. Вони впевнені, що намет на вулиці привертав би більшу увагу серед містян і таким чином долучилося б більше людей.

В другий день роботи пункту заповнити анкету прийшло 47 южненців. Не всі з них зрозуміли, що проходить збір пропозицій нової назви міста, деякі вважали, що відбувається голосування і треба обрати одну з запропонованих варіантів назв. Однак, спеціалісти міськради вкотре нагадали, що наразі від южненців чекають саме пропозицій, збір триватиме до 7 вересня цього року. Їх можна надати шляхом анкетування; або надіславши листа за адресою: 65481, Одеська область, Одеський район, місто Южне, проспект Григорівського десанту, 18 (міськрада); або на електронну пошту viddil_dilovodstva_ymr@ukr.net. Після збору пропозицій їх будуть відпрацьовувати члени робочої групи для подальшого проведення консультацій з громадськістю (з 8 вересня до 7 жовтня поточного року).

Збір пропозицій шляхом анкетування продовжиться. Пункт в Палаці культури «Дружба» буде працювати кожні вихідні до 7 вересня з 17:00 до 20:00. В разі, якщо в міськраді змінять графік його роботи або місце розташування, ми повідомимо про це окремо. Нагадаємо, що на цьому тижні планується розмістити в соцмережах електронний варіант анкети – в Google формі, аби южненці мали змогу заповнити її онлайн.

Раніше ми повідомляли, що в міськраду від підприємств, установ, організацій та жителів нашого міста надійшло більше 30 пропозицій щодо нової назви Южного. Серед таких: Портове, Юний, Анненталь, Південне/Південний, Мальдіви, Мадагаскар, Портофіно, Ріміні, Сардінія, Південноморськ, Сонячне, Надмор’є, Залужний, Ласкавий/Ласкавий берег, Юго, Южан, Джонсон, Південний берег, Рожеве, Прибережне, Приморськ, Причерноморськ, Берегове, Іліопіль, Чайка, Південноморське, Терзиул, Любомирськ, Володимир, Мирослав, Благодатне, Олімпійськ, Любомир, Нова Сичавка, Тилігул, Аджалик, Ольвія.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

10 thoughts on “Нова назва для Южного: розпочалося анкетування для збору пропозицій серед містян

 1. да назовите вы уже город : “Новые Аборигены”!!!! Господи , сколько можно.
  Этому миру пора перезагрузиться уже. Что не устраивало в ЮЖНЕ?!

 2. Мужик в спортформе два слова связать не может, ну, это, как бы… Мнения надо спрашивать у тех кто может его объяснить.

 3. Оставьте в покое название города! Вы, дерьмократы, сначала выстройте хотя-бы ОДИН город, и называйте как вам вздумается.

 4. Не бійтеся ворогів — вони можуть лише вбити; не бійтеся друзів – вони можуть тільки зрадити; бійтеся людей байдужих – саме з їхньої мовчазної згоди відбуваються всі найжахливіші злочини на світі. Коли цим баранам запропонують вибирати, яким ножем з них будуть здирати шкіру – тупим чи трішки гострішим, вони підуть і будуть вибирати, бо їх думка дуже важлива, барани цим пишаються.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.