Рекорд Южного: діти зібрали 600 кг кришечок для придбання дрону для ЗСУ

Городская хроника

В ТЦ «Плаза» відбулось нагородження призерів конкурсу зі збору пластикових кришечок, який стартував в травні цього року. Такий конкурс в нашому місті волонтер Максим Самойлов організував вже вдруге, перший раз він відбувся в липні минулого року. Тоді дітлахи Южненської громади долучилися до Всеукраїнського благодійного збору пластикових кришечок, аби зібрати гроші на закупівлю реанімобіля для оперативного транспортування поранених із зони бойових дій. Цього разу – на придбання БПЛА для наших військових. Цей збір триває по всій Україні, завдання – зібрати 3 млн кришечок. Внесок южненських дітей склав 600 кг.

Умови конкурсу були прості – зібрати якомога більше пластикових кришок, помити їх та віднести в пункт збору (кінотеатр в ТЦ «Плаза»). Цього разу призових місць було більше і призів, відповідно, теж завдяки спонсорам, які долучилися до конкурсу: косметологиня Оксана Чугуннікова, заклади Sun Cafe, Freedom House, Grinch Pub, ігрова дитяча студія Magic Room, кінотеатр Kino Plaza, кондитери Олена та Анна.

Збір тривав більше місяця. Як повідомив Yuzhny.info координатор заходу Максим Самойлов, команд-учасників було близько 55. Надихнувшись попереднім конкурсом (тоді зібрали 420 кг), цього разу діти вразили рекордним результатом, спільними зусиллями їм вдалося зібрати 600 кг пластикових кришок. Деякі діти приносили вже відсортовані за кольором кришечки, адже такі в пункті прийому будуть коштувати дорожче. Всі кришечки будуть доставлені в Одесу координаторам проєкту «Пластик рятує життя», таким чином маленькі южненці долучилися до Всеукраїнського благодійного збору на потреби ЗСУ.

«В нас було десять призових місць, хотіли відзначити і вручити призи якомога більшій кількості дітей, адже вони дуже старалися. Дякую за участь, бажання, мотивацію для всіх нас. Призерів з 4 по 10 місце завдяки нашим спонсорами ми пригостили піццою від южненських закладів Freedom House, Grinch Pub, подарували їм квитки на будь-який сеанс в кінотеатр Kino Plaza, квитки в ігрову студію Magic Room. Команди, які посіли 1-3 місця були нагороджені квитками в дитячий розважальний центр Fly Kids, який знаходиться в ТРЦ Riviera, спонсором цих призів виступила Оксана Чугуннікова. В нас вийшло так, що дітей, які зайняли 1, 2 та 3 місця – аж 11, адже це були команди, в які входило декілька учасників. І звичайно всіх призерів (з 1 по 10 місце) южненське кафе Sun Cafe пригостило десертами», – розповів Максим Самойлов, організатор конкурсу.

Призери конкурсу:

 • 1 місце – команда Данила Пустомельника (222 кг)
 • 2 місце – Егор, Артем, Роман Конюхови (90 кг)
 • 3 місце – Дар’я Мартинова і Катерина Остапенко (42,4 кг)
 • 4 місце – Олександр Дінець
 • 5 місце – Тимур Фарзетдінов
 • 6 місце – Григорій Полієнко
 • 7 місце – Нелі Суворова
 • 8 місце – Таїсія Чепіга
 • 9 місце – Анатолій Шварц і Макс Почтаренко
 • 10 місце – Євангеліна Сливець

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Рекорд Южного: діти зібрали 600 кг кришечок для придбання дрону для ЗСУ

 1. Рекорд от лат.лаьинского recorg , от французского recoder.
  Призовых – от французского prise добытое
  ;От латинского prehensa, prendre брать , взять.
  Официальные СМИ пишуть не українською. И т.д.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.