На ОПЗ урочисто нагородили найкращих працівників за підсумками року

Информ-панорама

44 –ту річницю з дня створення підприємства Одеський припортовий завод відзначає у часи жорстокої загарбницької та безпідставної війни, що розпочала РФ проти Українию Підприємство у повній мірі зазнало наслідків війни: основне виробництво зупинене, відбуваються ракетні обстріли та щоденні загрози атак, через які заводчани вимушені перебувати в укриттях, енергетичний терор, тощо. За період воєнного стану колектив заводу продовжував сумлінно виконувати свої обов’язки за призначенням. Виявляючи майстерність та наполегливість, працівники знаходять нові шляхи щодо розвитку підприємства, ставлячи перед собою сміливі завдання на перспективу, – зазначили в пресслужбі ОПЗ.

28 грудня з нагоди Дня створення Одеського припортового заводу за багаторічну сумлінну працю, відповідальне відношення до своїх професійних обов’язків почесними грамотами та подяками були нагороджені кращі представники майже з кожного структурного підрозділу АТ «ОПЗ». За високі особисті та колективні досягнення в праці та суспільній діяльності під час роботи на заводі, згідно з Положенням «Про заводську премію «Чайка», лауреатами заводської премії стали :

  • Колектив технологічної служби цеху перевантаження аміаку;
  • Колектив електроремонтного відділення електроцеху;
  • Колектив воєнізованого газорятувального загону.

У привітальних словах т.в.о. голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Юрія Ковальського та голови профспілки заводу Володимира Дрібнохода на адресу трудового колективу неодноразово лунали слова впевненості у тому, що професіоналам, що працюють на підприємстві, по силах здолати будь-які завдання, і всім разом вдастся упоратись із складнощами нашого часу.

«Ми знаємо, що зробимо все від нас залежне, аби повернутися до стабільної роботи підприємства. Але перша мета кожного українця сьогодні – це перемога, на яку ми працюємо всі, і робимо максимум можливого для цієї мети. Адже мирної України потребує не лише наша держава і кожен з нас, у цьому зацікавлений увесь цивілізований світ», – зазначив очільник підприємства Юрій Ковальський.

Фото: Сергій Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.