На ОПЗ пройшов конкурс «Кращий водій – 2022»

Информ-панорама

Доброю багаторічною традицією на АТ «ОПЗ» стало проведення конкурсу професійної майстерності заводських водіїв, присвячений Дню автомобіліста і дорожника (остання неділя жовтня). Цей рік не став винятком, і вже 21-й на заводі проводять цей конкурс. Конкурсантами стали водії, які мають посвідчення на право керування транспортними засобами категорій «В», «С», «Д», «Е», стаж роботи не менше п’яти років, які пройшли відбір за трудовими та дисциплінарними показниками. Майстерність працівників підприємства оцінювалася компетентним журі, – повідомляє перший заступник начальника автотранспортного цеху Владлен Лукін. Відповідно до чинного Положення конкурс проводився в три етапи і включав перевірку знань правил дорожнього руху України, матеріально-технічної бази, правил охорони праці на автотранспорті та фігурне водіння транспортним засобом.

У перших двох турах знання учасників конкурсу перевірялися як автоматизованим (комп’ютерна програма), так і усним шляхом (екзаменаційні квитки). За помилкові відповіді нараховувалися штрафні бали. Ця система дозволила об’єктивно та всебічно виявити рівень теоретичної підготовки водіїв та визначити найсильніших, які і були допущені до третього етапу змагань – фігурного водіння. Ними стали вісім працівників АТЦ: водії автобуса Сергій Латишев, Андрій Васильчук, Микола Кирилішин, Олексій Поливаний, Володимир Кодра, водій спеціального транспорту Василь Дежко, водій автокрану Віталій Кошетар та водій легкового автомобіля Віталій Терещенко. Про це повідомили в пресслужбі ОПЗ 26 жовтня.

Водії демонстрували мистецтво віртуозного водіння мікроавтобуса, автобуса, вантажного автомобіля та вантажного автомобіля з напівпричепом. Завдання були поставлені складні, і їхнє безпомилкове виконання вимагало наявності великого досвіду та високої майстерності. Тому заключний етап був дуже показовим і дозволив у комплексі оцінити рівень професіоналізму учасників. Членам журі довелося нелегко, оскільки конкурсанти з відносно невеликим розривом у балах продемонстрували гарні та впевнені результати. Призові місця розподілилися таким чином: перше місце посів водій автобуса Сергій Латишев, другим став водій автокрану Віталій Кошетар, а «бронзу» конкурсу отримав водій автобуса Андрій Васильчук.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.