Музей міста Южного поповнився експонатом, привезеним зі Стамбула

Информ-панорама

В музейній експозиції «Місцева історія великої війни!» відбулася презентація нового експоната, який був привезений з Турції. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка закладу Тетяна Єрошенко-Афанасьєва:

“Це, не повірите, БПЛА «Байрактар»! Нехай не справжній бойовий апарат, а лише модель, але ж «Байрактар»! Той, що нищив ворога на підступах до Києва, відволікав ППО крейсера «Москва» перед ураженням російського флагмана ракетою з одеського узбережжя, гнав з Херсона й зараз «насипає» окупанту на лівому березі Дніпра!”

За словами Тетяни Василівни, модель надійшла до музею в розібраному вигляді. Скласти тендітні детальки доручили успішному вихованцю міського клубу авіа- та судномоделювання з КЮТ «Чорноморець» Сергію Тимошенку. Хлопець подякував за можливість потримати в руках таку унікальну річ.

«Історія появи «Байрактара» в музеї така. Заступник Южненського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Леонід Нейков на запрошення приймаючої сторони 25-28 жовтня 2022 року узяв участь в оборонній виставці SAHA EXPO в Стамбулі. Подаровану на форумі місту Южному модель «Байрактара» пан Леонід передав до музею. Спасибі! Для виставки воєнної тематики це дуже доречне поповнення. Як правильно сказав знавець у сфері моделювання Сергій Тимошенко, унікальний експонат! Приходьте, южненці, подивитися!» – закликала Тетяна Єрошенко-Афанасьєва.

Нагадаємо, в кінці жовтня в Туреччині пройшла зустріч української делегації з представниками компанії Baykar, що виробляє безпілотні літальні апарати «Байрактар». Зокрема, до складу делегації увійшли: посол України в Туреччині Василь Боднар,  міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Павло Рябікін, народний депутат ВР Ігор Копитін, заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради Леонід Нейков.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.