В Україні можуть заборонити прикрашати міста до новорічних свят

Без рубрики

В Україні можуть заборонити встановлювати ялинки в громадських місцях та прикрашати міста до новорічних свят. Відповідну петицію зареєстрували 15 листопада на офіційному сайті Президента, повідомляє “РБК-Україна”.

“На тлі агресивної та кривавої війни РФ проти нашої держави вважаю недоцільними та неприйнятними будь-які святкування. Кожен день в нас траурний, на фронті гинуть сотні наших військовослужбовців. Прошу ставитися до цього з повагою, пошаною та розумінням і заборонити проведення будь-яких святкових заходів (у тому числі новорічних) до кінця війни”, – йдеться у тексті петиції.

Її склав Решетняк Віталій Вадимович. Також він вимагає ввести цілодобову комендантську годину з 17:00 31 грудня до 05:00 2 січня по всій території України, аби запобігти можливим диверсіям у місцях скупчення людей під час підготовки до свят. Виділені кошти на підготовку інфраструктури до святкування Нового року та Різдва, пропонують спрямувати на допомогу ЗСУ або внутрішньо переміщеним особам. Подібні ініціативи ширяться всією Україною.

На сайті Київської міської ради петиція про заборону встановлення новорічної ялинки уже набрала необхідну кількість голосів. У Сумах і Чернівцях вже заявили, що міської ялинки цьогоріч не буде. У решті міст ще обговорюють дане питання. В Южненській громаді також попередньо вирішили не встановлювати в центрі міста на площі новорічну ялинку.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.