Морський коридор продовжує працювати: ще одне судно вийшло з порту Південний 

Информ-панорама

Тимчасовий морський коридор до/з портів Одеса, Чорноморськ, Південний, оголошений Україною, продовжує працювати. Як пише ЦТС, згідно загальнодоступної інформації на сервісах відстеження руху суден, в понеділок 13 листопада з порту Південний вийшло судно типу Capesize – Ocean Leo. Це балкер дедвейтом 177,7 тис. т, довжиною 289 м та шириною 45 м.

З огляду на габарити судна, можна припустити, що в Україну воно заходило під завантаження рудою. Також учора, 12 жовтня, було зафіксовано вхід до одного з українських чорноморських портів балкера Georgia S дедвейтом 75,2 тис. т.

Нагадаємо, що, згідно з даними Мінвідновлення, станом на 6 листопада тимчасовим чорноморським коридором з портів Великої Одеси з аграрними вантажами і вантажами ГМК вийшло 91 судно, а зайшло до цих портів 116 суден. Найбільше судно, яке пройшло тимчасовим маршрутом, про яке відомо, – Jolanda дедвейтом 180,6 тис. т.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.