Міськарада втретє оголосить конкурс на вибір оператора з вивезення сміття з Сичавки і Кошар

Информ-панорама

Після двох невдалих спроб провести конкурс щодо визначення оператора з надання послуг зі збирання та перевезення побутових відходів з території сіл Сичавка та Кошари управління архітектури оголосить про його проведення повторно – втретє. Нагадаємо, що в минулі рази на участь в конкурсі не подала заявку жодна фірма.

З метою забезпечення якісного та своєчасного збирання та перевезення ТПВ з території вказаних сіл виконком 21 березня вирішив провести новий конкурс, затвердив конкурсну документацію та умови для учасників, положення про конкурсну комісію та її склад. З цього питання доповідав начальник управління архітектури та містобудування Сергій Оришака.

Серед основних вимог, які висуваються до учасників конкурсу, такі:

  • Наявність транспортних засобів спеціального призначення для збирання та перевезення відповідного виду побутових відходів;
  • Підтримання належного санітарного стану спецтранспорту;
  • Щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів, виконання регламентних робіт з їх техобслуговування та ремонту;
  • Щоденний медичний огляд водіїв;
  • Наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів.

Площа обслуговування складає 663,7 га, а саме: Сичавка – 583,5 га, Кошари – 80,3 га. На території села Сичавка розташовано 816 приватних будинків, на території Кошар – 160 приватних будинків. На території населених пунктів знаходяться 26 закладів торгівлі, надання послуг, підприємств та п’ять бюджетних установ. На момент проведення конкурсу на території  Южненської громади, до складу якої входять вказані села, відсутній полігон побутових відходів, тому їх необхідно буде вивозити на найближчий полігон.

Раніше ми повідомляли, що приватна одеська фірма «Частюля» (виграла конкурс в 2021 році) відмовилась в минулому році продовжувати надавати послуги з вивезення ТПВ на території Сичавки та Кошар. Організація аргументувала це тим, що більшість жителів цих населених пунктів не хотіла підписувати договір з нею та платити за послугу.

Нагадаємо, проблема засміченості в Сичавці та Кошарах триває роками. На двох зустрічах жителів цих сіл з міським головою Володимиром Новацьким (23 березня, 31 серпня), люди скаржилися, що одна з найболючіших і довготривалих проблем в селі стосується вивезення сміття. Селяни не раз скаржились на роботу приватних фірм, які тут раніше надавали цю послугу. Староста села Валентина Попоніна тоді повідомила, що є можливість підписувати індивідуальний договір з приватним підприємцем, який наразі займається збиранням та вивезенням відходів з території села. За її словами, майже третина населення Сичавки підписала з ним договір.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.