Менше, ніж у січні: в порту «Южний» підбили підсумки роботи за лютий 2023 року

Информ-панорама

56 тисяч тонн вантажів обробив колектив ДП «МТП «Южний» у лютому 2023 року.  Біля причалів держстивідора було пришвартовано чотири судна. Основний вантаж – шрот. Про це 2 березня повідомили в пресслужбі порту.

Наразі вантажообіг підприємства включає лише агропродукцію. З початку 2023 року оброблено майже 130 тисяч тонн вантажів. Взагалі, на ДП «МТП «Южний» було завантажено 427 тисяч тонн українського продовольства з початку реалізації «Зернової ініціативи».

«Морський торговельний порт «Южний» працює заради українців, держави та продовольчої стабільності у світі. Наша мета не просто використовувати можливості, а максимально долучатися до підтримки країни. Кожного дня ми вкладаємо сили та знання, щоб сприяти зміцненню України» – зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, в січні цього року на ДП «МТП «Южний» було оброблено 77 100 тонн вантажів. За перший місяць 2023 року колектив підприємства завантажив три судна. Експорт склав 73 700 тонн: 66 900 тонн шроту та 6 800 тонн ячменю. Транзитні вантажі – 3 400 тонн.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.