Художниця з Южного подарувала картини медзакладу, де лікуються поранені бійці ЗСУ

Информ-панорама

Доброславська громада 14 вересня отримала подарунок від южненської художниці Ірини Петрусенко. Южненка передала свої картини у лікарню сусідньої ОТГ, де проходять лікування поранені українські захисники. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Ці дві мої роботи їдуть до наших хлопців, поранених бійців у лікарню. Для мене це велика честь і несказанна радість! В моєму Роду були ті, хто зцілював людей, молитвами та травами, я роблю це фарбами. Якщо робиш щось від щирого серця і бажаєш всім серцем, то дива обов’язково відбуваються і бажання здійснюються! Нехай ці роботи зцілюють рани та дають жагу до життя нашим захисникам!» – написала Ірина Петрусенко.

Голова Доброславської громади Людмила Прокопечко на своїй сторінці у Facebook подякувала художниці та написала, що ці надзвичайно світлі та теплі картини будуть прикрашати стіни палат однієї з лікарень і даруватимуть нашим захисникам гарний настрій. Від усієї Доброславської громади вона висловила подяку Ірині за таку її підтримку.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.