В поліклініці Южного відбудеться забір донорської крові: відкрито запис

Информ-панорама

На базі поліклінічного відділення Южненської міської лікарні по вулиці Будівельників, 19 (кабінет № 222) у четвер, 14 березня, з 09:00 буде проводитись забір донорської крові. Запрошуються всі бажаючі жителі нашої громади, а також сусідніх сіл та міст. При собі треба мати документи, які посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код). Забір, як і в минулі рази, буде проводити виїзна бригада Одеської обласної станції переливання крові для поповнення запасів банку крові. Попередній запис здійснюється за номером телефону: (04842) 3-50-61. Про це повідомили на сторінці КНП «Южненська міська лікарня» у Facebook.

«Сподіваємось, ви знайдете час, щоб поділитися кров’ю з тими, хто цього потребує. Якщо вам від 18 років, ви – громадянин України або маєте посвідку на постійне проживання в Україні, не маєте хронічних хвороб, не приймаєте ліків на даний момент, поснідали без вживання жирної та молочної їжі, то ми чекаємо на вас!» – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.