Южненці звернулись до депутатів з приводу вирішення проблемних питань

Информ-панорама

На сесії міськради, яка відбулась на початку серпня, депутати підняли декілька проблемних питань, з яких до них звернулись містяни. Так, депутат та голова комісії з питань управління комунальною власністю, ЖКГ, будівництва та транспорту Віталій Розмеріца озвучив, що отримав звернення від голів правлінь ОСББ, які поскаржились на неодноразові відключення світла в деяких будинках міста.

«На нашу комісію звернулися голови 29 ОСББ, це половина з усіх, які зареєстровані в Южному. Вони звертають нашу увагу на ситуацію з електромережами, за останні місяці вже декілька разів були аварійні відключення світла, особливо це стосується портовського мікрорайону. Голови ОСББ занепокоєні і просять нашу комісію звернути увагу власників цих мережах, а саме компанію «ДТЕК», аби їх спеціалісти провели позапланову перевірку трансформаторних підстанцій, провели випробування кабельних ліній, щоб підготувати  мережі до початку зимового періоду», – озвучив Віталій Розмеріца.

Депутат Олег Тростян підняв питання щодо контейнерів для збору сміття, які розміщені на проспекті.

«До мене звертається багато мешканців стосовно розміщених внизу пр. Миру сміттєвих баків.  Спочатку там було їх два, потім вже три-чотири. Там цих баків вже забагато. Жителя міста просять їх перемістити за проїжджу частину, бо люди вимушені проходити скрізь них, там неприємний запах. Вони стоять прямо на проспекті, на гарній плитці», – озвучив Олег Тростян.

Серед обговорюваних на сесії питань – боротьба з амброзією. Депутат та голова комісії з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва Сергій Козак зазначив, що не на всій території Южненської ОТГ проводиться робота в цьому напрямку.

 «Ми, як депутати, через відповідну міську програму виділяємо кошти з бюджету на боротьбу з амброзією на всій території нашої громади. КП «Екосервіс» прибирає лише на тих ділянках, які за підприємством закріплені, а також додатково на тій місцевості, яка не закріплена ні за ким. Але в нас є такі території, які взяті в оренду, при цьому там нічого не прибирається, росте амброзія. Необхідно звернутись до господарів ділянок, які взяли їх в оренду і за якими відповідно вони закріплені для обслуговування, аби вони навели лад на цих ділянках. Якщо вони не зроблять це, тоді працівники «Екосервісу» нехай прибирають ці території і за виконані роботи надсилають цим підприємцям рахунок на оплату праці. Нам важливо, аби амброзії не було на всій території ОТГ, а не частково на деяких ділянках. Якщо мало грошей на це у програмі, ми готові додати фінансування», – озвучив Сергій Козак.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.