Южненський міський голова взяв участь в нараді очільників ОТГ Одещини

Информ-панорама

В середу, 10 травня, Южненський міський голова Володимир Новацький взяв участь у селекторній нараді, яку з керівниками районних військових адміністрацій та головами територіальних громад Одещини провів в.о. голови Одеської ОВА Борис Волошенков.

Ключові питання порядку денного:

  • підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за І квартал 2023 року (нагадаємо, до бюджету Южненської ОТГ надійшло 145,6 млн грн);
  • забезпечення соціальних виплат окремим категоріям громадян та розподіл вільних залишків місцевих бюджетів (в Южненській ОТГ за 2022 рік виплатили соцдопомогу на суму 9,3 млн грн. Крім того, цьогоріч розмір матдопомоги пораненим військовослужбовцям на місцевому рівні підвищили з 20 до 40 тисяч грн);
  • організація пасажирських перевезень на території Одеської області;
  • забезпечення кібербезпеки та технічного захисту інформації на об’єктах критичної інфраструктури;
  • стан цифровізацізації та перспективи її розвитку;
  • зовнішньоекономічна діяльність Одеської області за підсумками 2022 року;
  • підсумки проходження опалювального сезону 2022/2023 у населених пунктах Одещини (в Южному завершився 31 березня, борг населення перед «ЮТКЕ» – 30 млн грн).

Як повідомили в пресслужбі РВА, у своїй доповіді на селекторній нараді начальник Одеської РВА Юрій Крук доповів про загальну ситуацію в районі стосовно наслідків ракетних обстрілів; про завершення формування бригад «Гвардії Наступу» та виконання навчальної програми з бойової підготовки у стрілецькому батальйоні «Чорноморська Січ»; про взаємодії з військовими щодо облаштування фортифікаційних споруд. Окрема увага була приділена стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати по Одеському району.

«Днями спільно з командувачем «ОСУВ Одеса» та в.о. голови ОДА Борисом Волошенковим та представниками компанії «Нібулон» зробили тестовий перехід на ділянці Дністровського лиману, де плануємо відновити пасажирське сполучення між Овідіопольскою та Білгород-Дністровською громадами. Вже найближчим часом це сполучення запрацює. Крім цього відвідали ділянки на річці Дністер та Турунчук , Біляївської та Маяківської громад, де було розглянуте питання можливості відновлення популярних серед мешканців району та гостей туристичних маршрутів. Думаю, найближчим часом зможемо порадувати місцевих мешканців частковим зняттям існуючих обмежень щодо користування маломірним флотом на ціх ділянках. Робота триває»,- відзначив начальник Одеської РВА Юрій Крук.

Після селекторної наради начальник Одеської РВА Юрій Крук провів нараду із головами громад Одеського району з поточних питань, за результатами якої були надані відповідні протокольні доручення.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.