Южненський міський голова взяв участь у Міжнародному форумі відновлення Одещини

Информ-панорама

Міський голова у своєму відеозверненні на каналі южненського телебачення в понеділок, 1 травня, повідомив, що минулого тижня взяв участь у Міжнародному форумі, який проходив 28 квітня в Одесі. Як повідомляє пресслужба обласної військової адміністрації, в рамках спільного візиту в Україну, разом з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, Одесу відвідали міністри закордонних справ Латвії (Едгарс Рінкевичс), Данії (Ларс Люкке Расмуссен), Естонії (Маргус Цахкн), Ісландії (Тордіс Гілфадоттір), Литви (Габріелюс Ландсбергіс), Норвегії (Аннікен Вітфельдт), Швеції (Тобіас Більстрьом) та заступник державного секретаря МЗС Фінляндії (Кая Зауер).

«В п’ятницю я взяв участь у Міжнародному форумі післявоєнного відновлення Одещини. В цьому заході брали участь міністр закордонних справ України і сім міністрів з інших країн. Порушувались питання підвищення інвестиційної привабливості нашого регіону. На форумі виступали міністри закордонних справ, посли, депутати Верховної Ради, керівництво Одеської області. Вже обговорювались питання, що ми будемо робити на території нашого регіону після закінчення війни», – озвучив Володимир Новацький.

Спершу високоповажні гості відвідали міжнародний форум «Безпека. Інтеграція. Потенціал. Форум відновлення Одещини», що був організований в рамках роботи з розробки плану відновлення та стратегії розвитку Одеського регіону.  Відкриваючи форум в.о. голови Одеської ОВА Борис Волошенков наголосив, що він є логічним продовженням ще одного важливого заходу, міжнародного саміту міст та регіонів, який відбувся за участі Президента України Володимира Зеленського минулого тижня в столиці, де представники 17 країн підписали угоди та меморандуми щодо своєї участі у відновленні нашої країни після завершення війни. Борис Волошенков нагадав учасникам форуму, що серед підписантів у Києві була і Одеська область, яка тим самим визначила орієнтири щодо процесу відновлення регіональної економіки за участі французьких та польських партнерів.

«Таким чином нами зроблені перші кроки в осмисленні напрямків та глибини проведення відновлювальних робіт. Адже сьогодні Україна одночасно повинна вирішувати низку найважливіших завдань, які не можна відкладати на потім: повоєнна відбудова, повернення людей, відновлення економіки та реалізація нової регіональної політики. Тому переконаний, що сьогоднішній форум «Безпека. Інтеграція. Потенціал» є першою ланкою у формуванні стратегії повоєнного відновлення та розвитку Одеської області. Саме сьогодні (28 квітня) буде презентовано і розкрито потенціал унікальних для регіону активів, будуть визначені пріоритетні напрями відновлення області, напрацьовані ініціативи для розвитку людського капіталу, логістики, агропромислового комплексу та сформовані інноваційні рішення в галузі промисловості. Впевнений, що цей форум стане дієвою платформою для забезпечення прискореного соціально-економічного розвитку Одеської області» – сказав в.о. голови Одеської ОВА.

Борис Волошенков висловив вдячність міністрам закордонних справ країн Північної Європи та Балтії, а також повноважним послам цих країни за те, що їхні держави є надійними партнерами України у прагненні до збереження державного суверенітету та територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів. Під час церемонії відкриття привітали учасників та гостей форуму голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та Одеський міський голова Геннадій Труханов. В Одеському морському торговельному порту, ознайомившись з ходом реалізації «Зернової ініціативи» та Grain from Ukraine, в розмові з головою українського МЗС, міністри закордонних справ країн Північної Європи та Балтії ясно дали зрозуміти, що позиція їхніх держав чітко наголошує, що цю ініціативу важливо продовжувати і розширювати.

Також міжнародні гості у супроводі Бориса Волошенкова та Геннадія Труханова оглянули низку визначних місць Одеси, зокрема побували біля Потьомкінських сходів та інформаційної таблички, яка присвячена включенню об’єкта «Історичний центр Одеси» до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, прогулялись Приморським бульваром повз Одеський національний академічний театр опери та балету.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Южненський міський голова взяв участь у Міжнародному форумі відновлення Одещини

  1. Браво, погоджуюсь і підтримую. Особливо про туалет на проспекті не слід забувати , це найменше, що кидається в очі.

  2. Чітко видно,що війна у нас на замовлення!Кажуть ,що надовго,а самі вже нове крадівництво планують,з народом як і раніше не радяться.Головне гроші.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.