Южненський клуб юних техніків «Чорноморець» святкує 42-річчя з дня створення

Информ-панорама

20 жовтня клуб юних техніків «Чорноморець», який очолює Таїсія Дронова, святкує свій День народження. Закладу виповнилось 42 роки з дня створення. Про це повідомляється на сторінці КЮТ у Facebook.

«Всі ці 42 роки ми працювали для вас, наші любі вихованці! Адже завжди розуміли, що саме позашкільна освіта дає поштовх до творчого розвитку особистості в усі часи на все життя.  Ми, всією командою КЮТ «Чорноморець» під керівництвом директора Таїсії Дронової, переживали різні етапи становлення нашого закладу. Ми розвивались, прогресували, удосконалювались, не зважаючи ні на що! Працювали під час пандемії дистанційно, і першими вакцинувались всім колективом, щоб найскоріше відчинити двері закладу нашим вихованцям для очного навчання. Працюємо і зараз. У повному складі. Під звуки сирен, розміщуючись в укритті. Ми завжди будемо йти вперед, працювати, творити і ніщо не зможе стати на заваді!», – зазначили в закладі.

Клуб «Чорноморець» був створений за ініціативою Одеського припортового заводу в 1980 році. Спочатку заклад розміщувався в квартирах та підвальних приміщеннях і тільки 27 вересня 2008 року клуб одержав довгоочікуваний подарунок – нове приміщення по вулиці Шевченка, 1. В різний час в «Чорноморці» працювала велика кількість різноманітних гуртків. Роботи вихованців приймають участь у всіх міських, обласних та всеукраїнських конкурсах та отримують престижні нагороди. В клубі є власна галерея, де представлені кращі роботи дітей та педагогів по напрямках діяльності – повідомляється на сайті КЮТ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Южненський клуб юних техніків «Чорноморець» святкує 42-річчя з дня створення

  1. Самое интересное это фразы про усовершенствование деятельности на фоне вязальных ниток и так все 42 года. Поучиться можно лишь одному, как удержаться столько лет предлагая каждый год рукоделие каждому новому поколению.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.