Южненські волонтери приготували півтисячі енергетичних батончиків для військових

Информ-панорама

В Штабі волонтерів Южненської ОТГ в п’ятницю, 5 серпня, повідомили, що на виробництві перейшли позначку в 500 батончиків та продовжують забезпечувати наших бійців енергією. Нагадаємо, що збір будь-яких фруктів та горіхів триває й надалі. Місце прийому інгредієнтів для енергетичних батончиків: вахта НВК імені В’ячеслава Чорновола. Або ж волонтери можуть забрати самі. Для цього телефонуйте за номером: (093) 707-82-77 (Євген).

Про запуск власного виробництва енергетичних батончиків для ЗСУ южненські волонтери повідомили на своїй сторінці у Facebook 20 липня. Аби налагодити процес, активісти звернулись по допомогу до жителів та гостей нашої громади, аби ті поділились необхідними інгредієнтами. Южненці швидко відреагували на таку потребу і в липні передали мед, горіхи та фрукти. Варто зазначити, що така ідея не нова, її впроваджують ще з 2014 року, а нині вона набирає обертів у різних куточках нашої держави на підтримку ЗСУ. Енергетичні батончики забезпечують бійців калоріями та енергією, адже в їх складі: сухофрукти, горіхи, мед, пластівці, фруктовий сік та інші природні енергетики (залежно від рецепту). 

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненські волонтери приготували півтисячі енергетичних батончиків для військових

  1. Молодці! але то мало, треба їм допомогти більше зробити – 500 батончіків – це 250 людей по 2 батончика на пару днів.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.