Зарплати в Україні та Польщі: скільки платять касирам, економістам та посудомийницям

Без рубрики

За даними міжнародного агентства працевлаштування Gremi Personal, українські зарплати втратили 35,7% у валютному еквіваленті. Падіння реальних доходів у валюті більш ніж на третину підштовхує українок до рішення їхати до Польщі. Навіть з огляду на те, що під час війни жінки можуть переїхати до будь-якої іншої європейської країни, багато хто все одно обирає Польщу, бо знає, що без роботи там не залишиться.

Попит на роботу в Польщі у 2022 році збільшився майже на 10% як серед поляків, так і серед українців. Цьому сприяє подорожчання життя у Польщі, висока інфляція та зростання ставок з іпотеки. Якщо раніше поляки неохоче обіймали деякі посади, то зараз вони починають активніше працювати.

За даними агентства, касир у Польщі може заробляти від 20,8 тис. грн, тоді як в Україні початкова зарплата буде від 11 тис. грн. За однакових обов’язків економіст в Україні отримуватиме 15 тис. грн, а в Польщі – 34,8 тис. грн. Середня зарплата логіста складає 20 тис. грн в Україні та 30,3 тис. грн у Польщі. Посудомийниці в Україні платитимуть від 7,5 тис. грн, тоді як у Польщі жінки на такій же роботі отримуватимуть від 20 тис. грн. Зарплата швачки у Польщі буде в середньому 20 800 грн, в Україні майже вдвічі нижча – 13 500 грн. Перукарі в Україні заробляють по 17 тис. грн на місяць, а в Польщі їм платитимуть у середньому 23 700 грн.

Джерело: biz.today.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.