Южненські посадовці обговорили з головою розвідки Будановим низку проєктів щодо Южного

Информ-панорама

Заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради Леонід Нейков провів робочу зустріч з начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирилом Будановим. Як повідомив Нейков, в ході розмови вдалося обговорити низку проєктів, які планується реалізувати в нашому місті, проте поки що деталі не розголошує.

«Робоча зустріч з головним розвідником країни — це завжди про ефективні дії для міста, регіону, країни. Разом з начальником ГУР МО Кирилом Будановим напрацювали ряд проєктів для рідного Южного. Звісно, що розповідати про них я не буду. Єдине що можу сказати: якщо ви не бачите розвідку — це не означає, що вона не бачить вас», – зазначив заступник Южненського міського голови.

Зазначимо, що начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов вважає, що війна з РФ має закінчитися до літа наступного року, а після цього на Росію чекають значні зміни. Про це він заявив в інтерв’ю «Обозревателю». За його словами, до кінця цього року ЗСУ значно просунуться вперед.

«До кінця року ми ще просунемося вперед значно, це будуть значні перемоги, ви скоро це побачите… Я сподіваюся, що це може бути Херсон», – запевняє Буданов.

Буданов також прогнозує, що «для початку» Україна має вийти на кордони 1991 року, а після завершення війни, за його словами, розпочнеться «дуже серйозний політичний процес», пов’язаний із змінами у Росії – від РФ від’єднаються деякі регіони. Територіальні зміни РФ, на думку Буданова, почнуться з від’єднання кавказьких регіонів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.