Южненська громада втратила ще одного Воїна – Максима Паріляка

Информ-панорама

В міськраді повідомили чергову трагічну звістку. 29 грудня 2022 року біля населеного пункту Озарянівка Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання загинув наш земляк: солдат в/ч А0666 Максим Вадимович Паріляк, 1999 року народження. Він був призваний на військову службу по мобілізації та пішов на захист нашої Батьківщини 26 лютого минулого року.

9 вересня (субота) в громаді оголошено Днем жалоби. Міська влада просить відповідальних осіб приспустити державні прапори на будинках і спорудах громади, а також обмежити проведення розважальних заходів. Прощання з Максимом Паріляком відбудеться 9 вересня о 10.00 годині біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “Южненська громада втратила ще одного Воїна – Максима Паріляка

    1. Яка слава?Слава коли зроблено висновки та виправлено помилки.Я цього не бачу.Замість того щоб перейти на єдину державну мову,мову громадянства та мову міжнаціонального спілкування УКРАЇНСЬКУ продовжують виховувати іванадурня з дитсадка та блеяти мовою вбивць .путін тішиться,зеленін тішиться.Зброю не дають,бо нікому не потрібна раша 2.Здихайте тупі овочі.

  1. Кров за кров смерть за смерть Вбиваймо побільше росіян інакше вони переб*ють нас

    1. Саме так.Йде національно – визвольна війна.Щоб перемогти треба зробити перший крок вбити в собі мскаля цю тупу підступну тварину савєцкійчєлавєк і бути вільними від бридких виродків та їх звичок.Треба бути українцем та дбати про своє.Мова вбивць має бути вилучена з України назавжди.Ми обходимось без вірменської,болгарської,грузинської.І без цієї теж обійдемось.

  2. Де висновки?Южне мало б совість хоч би не смерділо мовою вбивць!Шануйте себе,не будьте з рашистами на одній хвилі.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.