Южне встановить побратимські відносини з двома містами: в міськраді підготували проекти меморандумів

Информ-панорама

На виконання Муніципальної інвестиційної програми розвитку Южненської ОТГ та з метою зміцнення дружби між українським та американським і португальським народами, поглиблення економічних та культурних зв’язків, розвитку співробітництва, в міськраді на наступну сесію, яка запланована на 29 березня, управління економіки підготувало відповідні проекти рішень, а саме:

 • Про затвердження встановлення побратимських відносин між містом Южне та містом Аннаполіс (штат Меріленд) та затвердження Меморандуму про партнерство та співробітництво міст-побратимів Аннаполіс (США) та Южне (Україна);
 • Про затвердження встановлення побратимських відносин між містом Южне та містом Лагуш та затвердження Меморандуму про партнерство та співробітництво міст-побратимів Лагуш (Португальська Республіка) та Южне (Україна).

Якщо більшість депутатів на сесії підтримає ці проекти рішень, то Южненський міський голова Володимир Новацький буде уповноважений підписати меморандуми про партнерство та співробітництво з вказаними містами. Контроль за виконанням даного рішення буде покладено на постійну комісію з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва, яку тепер замість Сергія Козака очолює Сергій Назаренко.  

В меморандумах про партнерство з вказаними містами, які оприлюднено на сайті міськради, вказано, що при встановленні основних принципів співпраці акценти буде зроблено для досягнення таких цілей:

 • Обмін досвідом щодо повоєнного відновлення або кризових ситуацій: сприяння обміну передовими методами, стратегіями та технологіями між містами у процесі відновлення інфраструктури, соціального розвитку та зміцнення миру після воєнних подій або надзвичайних ситуацій.
 • Економічний розвиток: зміцнення економічних зв’язків, сприяння торгівлі та інвестиціям, розвиток бізнес-співпраці та створення сприятливих умов для розвитку підприємництва.
 • Соціальна співпраця: розвиток співпраці у сферах освіти, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту та молодіжних програм.
 • Співпраця у сфері технологій та інновацій: обмін досвідом та знаннями у сфері технологій, інноваційних рішень, стимулювання спільних науково-дослідницьких проєктів.
 • Співпраця у сфері екології та сталого розвитку: розроблення спільних програм захисту довкілля, зменшення впливу на зміну клімату, сприяння використанню відновлюваних джерел енергії.
 • Культурний обмін та взаєморозуміння: сприяння культурному обміну між містами для поглиблення взаєморозуміння між народами, поширення інформації про місто Аннаполіс в Україні та про місто Южне у Сполучених Штатах Америки.
 • Туризм: стимулювання туристичного потоку між містами, сприяння розвитку туристичної інфраструктури та привабливості міст для туристів.

  Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

  Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

  Интересные публикации по этой теме:

  5 thoughts on “Южне встановить побратимські відносини з двома містами: в міськраді підготували проекти меморандумів

  1. Зачем нам американский город-побратим? Они же нам больше не братушки, не дают деньги и оружие.

  2. Юэцин (Китай): вычеркнут из братушек
   Могилёв (Беларусь): вычеркнут из братушек
   Корбулети (Грузия): почти вычеркнут из братушек
   Керменд (Венгрия): вычеркнут из братушек
   Димитровград (Болгария): пока что наши братушки

  3. Ну и как много инвестиций из городов побратимов? Наверно уже очередь из исполкомовских в штаны “перенимать опыт”

  4. Кто пам’ятає новину? Говорилось про любов , довiру громадян до влади. Про депутатiв ,якi вiд iменiнароду відстоюють інтереси громадян яких во ни представляють у раді. І що хтось довірився спитати у громади (громадян), чи потрібні такі заходи в місті. Самі придумали , ігноруючи громадян . Яка довіра ? Авторитарно самі все роблять. Кажуть “від народу”. Мають на увазі , що вони це теж народ. Від їхнього народу , народу влади , а не народу як громадян щось робиться. Маніпулюють демократієй.настравді системно без народу все вирішують.

  Залишити відповідь

  Не пишите глупости, пожалуйста.