Голова профспілки ОПЗ закликав міську владу виділити для заводчан продуктові бокси

Информ-панорама

Під час засідання виконкому 20 липня, де обговорювалось питання щодо формування спільних з райадміністрацією продуктових наборів для ВПО, голова профспілки Одеського припортового заводу і член виконкому Володимир Дрібноход порушив питання щодо того, аби такі ж бокси міська влада передбачила і для працівників ОПЗ, які вже декілька місяців залишаються без зарплати.

«На жаль, працівники ОПЗ вже другий місяць не отримують заробітну плату. Більшість з них – це жителі Южного, деякі працюють на заводі сім’ями і не мають заробітку. Тому я звертаюсь з проханням, за можливості, передбачити для заводчан хоч якусь кількість продуктових наборів, хоча б сто чи двісті», – озвучив Володимир Дрібноход.

Южненський міський голова Володимир Новацький в свою чергу повідомив, що для цього планується залучити благодійні фонди, представники одного з них запевнили, що на наступному тижні готові будуть надати такі бокси для співробітників ОПЗ. Про яку кількість йдеться – поки невідомо, але очільник громади звернувся до Володимира Дрібнохода, аби той підготував списки працівників заводу, які першочергово потребують допомоги у вигляді продуктових наборів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Голова профспілки ОПЗ закликав міську владу виділити для заводчан продуктові бокси

  1. В.Я., со всем уважением к сотрудникам ОПЗ, но есть вопросы: Все ли сотрудники ОПЗ не получают заработную плату? Роль профсоюза в сбалансировании премий администрации и зарплатой рабочим ОПЗ? Какая общая сумма взносов в фонд профсоюза ОПЗ за 2022 год и на что эти деньги были потрачены?
    Это конечно же тайна, потому на открытый отчёт в городских СМИ даже не рассчитываю 😉

    1. Ця с*ка вже не одне десятяліття гребе бабло, міг би й сам роздати людям крадені гроші.

  2. Сюда же относятся вопрос, кроме опз у нас в городе больше нет бедолаг? Тех же врачей и учителей, которые хрен знает куда платят десятилетиями взносы и никому совершенно не интересны.

  3. Бокси – по українськи. Бокс має історичну основу. Любіть українську

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.