В Южному готуються до видачі «гуманітарки» і формують продуктові набори

Городская хроника

Розглянувши протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 липня члени виконкому на засіданні 20 липня прийняли рішення доповнити продуктові набори, які наша громада вкотре отримала від Одеської районної військової адміністрації для внутрішньо переміщених осіб. Для цього з матеріального резерву виконкому буде випущена низка продуктів харчування (крупи, консерви) управлінню соціальної політики Южненської міськради з подальшою передачею Центру надання соцпослуг для формування спільного продуктового набору і його видачі. Про це доповів керуючий справами виконавчого комітету Владислав Терещенко.

Як зазначила начальниця управління соціальної політики Наталя Монастирська, бокси видаватимуть новоприбулим в нашу громаду ВПО, тобто тим переселенцям, які приїхали нещодавно. Вона додала, що існує вимога, аби такі набори надавалися лише внутрішньо переміщеним особам. Від Одеської РВА в боксі буде соняшникова олія, вівсяні пластівці, макаронні вироби, борошно.

«На сьогодні в Южненській громаді вимушених переселенців, якщо враховувати і тих, що прибули з 2014 року – більше п’яти тисяч. Кількість наборів, які ми отримали обмежена – 300, тому буде сформовано список ВПО. Видача наборів здійснюватиметься в приміщенні спорткомплексу «Олімп» працівниками управління соцполітики. Коли саме почнемо видавати бокси – повідомимо пізніше», – озвучила Наталя Монастирська.

Формування спільного з Одеською районною військовою адміністрацією продуктового набору в Южненській ОТГ відбувається не вперше. В травні цього року з матеріального резерву виконкому вже відпускали продукти для цього. Тоді також було передбачено тільки 300 наборів. Враховуючи кількість ВПО в нашій громаді – це невелика кількість, тому задовольнити потреби всіх вимушених переселенців, на жаль, не вдасться.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “В Южному готуються до видачі «гуманітарки» і формують продуктові набори

 1. Уже с 3 месяца стоят люди в очереди и записались, а вот что-то от Олимпа одни и те же машины уезжают с 3-мя, 4-мя коробками…. А нашим сказали – позвонят…. Наверное деньги на телефоне закончились, вот и приезжают те кому уже звонили…

  1. В этом городе 50% населения не считает беженцев за людей, чего от них можно еще ожидать?

   1. Ми українці щитаємо вас росіян як нелюдів які поналазили сюди ви навіть українську мову ненавидите і нас українців також А переселенці це люди яких ваш тупорилий путлєр вигнав з їх домівок порозтрощував хати ….Ми вас росіян щитаємо як нелюдів

    1. Вы головой ударились?
     С каких пор крымчане стали россиянами?
     Может это Вы сепаратистка, раз считаете крымчан русней?
     Идите лечитесь и не лезьте туда, куда не звали.

 2. Почему только ВПЛ помощь? А местные люди получающих зарплату на руки 3800 грн, на что должны жить, питаться и оплачивать коммуналку??? Или мы не люди, а так, балласт?

 3. За таку розруху яку нам українцям заподіяла Росія треба давно подати в Міжнародний суд і вирахувати з Путлєра і російських олігархів гроші на допомогу українських переселенцям і біженцям Всьому багатостраждальному українському народу за російську окупацію за вбивства українських воїнів та населення А цих росіян що у нас пригрілися просто вигнать мітлою з УКРАЇНИ

 4. Так отпустите тогда народ на заработки, а то получается как заложники сидим, туда нельзя, сюда нельзя и жалкие подачки которых тоже не дождёсся.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.