Енергетики запланували 12 лютого день без вимкнень в Одеській області

Информ-панорама

Національна енергетична компанія “Укренерго” 12 лютого не надала оператору розподілу ДТЕК обмежень на споживання електроенергії, що дозволяє не вимикати світло в Одеській області. Про це повідомили у ДТЕК. Також день без вимкнень, окрім Одещини, компанія може влаштувати жителям Києва, Київської та Дніпровської областей. Однак, у разі перевантаження мереж, можуть бути обмеження згідно з стабілізаційними графіками.

Зазначимо, що підрозділ ДТЕК на Одещині – ДТЕК Одеські електромережі, з 9 лютого в тестовому режимі запустив оновлені графіки стабілізаційних відключень (ГПВ) з урахуванням складної ситуації в енергосистемі після масованих обстрілів та аварій на обладнанні НЕК “Укренерго”. За результатами другого дня роботи в ДТЕК Одеські електромережі стверджують, що в Одесі та Одеському районі світло було в середньому 18 годин на добу. Мешканці Одеської області були зі світлом в середньому 17 годин на добу.  

Між тим Одеський міський голова Геннадій Труханов записав відеозвернення, в якому розкритикував взаємодію ДТЕК Одеські електромережі із муніципалітетом – повідомляє “Інтент”.  Він заявив, що забезпечення населення комунальними послугами напряму залежить від наявності електроенергії та висловив невдоволення діями ДТЕК.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.