Дві депутатки Южненської міськради повернулися з-за кордону і долучилися до сесії

Информ-панорама

На засіданні сесії 16 лютого в залі міськради побільшало депутатів: після майже двох років повномасштабної війни в Україну з-за кордону повернулися депутатки Інна Полякова (партія «Сила людей») та Валентина Дешко (партія «НАШІ»). Обидві покинули країну після введення воєнного стану. Сьогодні вони брали участь в голосуванні з низки питань щодо життєдіяльності Южненської громади, в тому числі з кадрового питання про дострокове припинення повноважень секретаря міськради Оксани Воротнікової. Депутка Валентина Дешко розповіла Yuzhny.info, що в Україну повернулася тимчасово через сімейні обставини, тому, будучи на териіторї Южненської ОТГ, вирішила взяти участь в сесії, в подальшому планує повернутися в Чехію, де живе і працює.

Зазначимо, що деякі депутатські крісла досі пустують. Зокрема, за межами України та, відповідно, без можливості брати участь в сесіях  залишаються міські обранці Анна Студнікова (партія «Сила людей»), Віталій Кутателадзе (партія «Слуга народу»). Ще троє депутатів нині служать в ЗСУ, тому також не мають можливості бути присутніми на сесіях: Єгор Смирнов, Вадим Назаренко, Марина Пилипенко.

Нагадаємо, що депутатка Інна Полякова в кінці травня 2023 року надіслала заяву до міськради про бажання достроково припинити свої депутатські повноваження. Тоді, перебуваючи за кордоном, вона звернулась до своїх колег по депутатському корпусу з проханням підтримати її заяву, пояснивши, що проживаючи за межами України її позбавили можливості підключатися до сесій в режимі онлайн (відеозв’язок), через що брати участь у засіданнях депутатських комісій і, відповідно, сесій, в неї не було змоги. Тоді депутати розглянули це питання, але необхідної кількості голосів для того, аби це рішення було прийнято – не вистачило, то ж Інна залишилась у складі депутатського корпусу.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “Дві депутатки Южненської міськради повернулися з-за кордону і долучилися до сесії

  1. Выкинуть всю эту веселую компанию из исполкома, навсегда, сколько можно позориться.

  2. Интересная ситуация: живем и работаем в Европе, приехала по семейным обстоятельствам на короткий период времени и пошла на сессию. После этого снова поехала жить и работать в Европу. Как такое может быть вообще в принципе???? Почему не отстраняют таких депутатов от полномочий? До полного возвращения в страну. Как может человек жить и работать за границей и голосовать в Украине как депутат??? Уму непостижимо…

  3. У нас все возможно, простых людей щимят за то что уехали, а этим все можно.

  4. Мєр об єтом и говорили, сто уехавшие депутати не имеют МОРАЛЬНОГО ПРАВА принимать в работе города участие. Война. Уехали – так уехали. Их право. Всё.

  5. Более чем уверен, что приехали не по семейным обстоятельствам, а вызвали на сессию и голосование. Видимо не хватало голосов. Какое они имеют право за что то голосовать в стране, в которой не живут??? Абсурд !!!! Пробиваем дно дальше!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.