Довгожитель Южного, ветеран порту Михайло Ємельянов відзначив 97-й День народження

Информ-панорама

Легендарному портовику, ветерану Другої світової війни Михайлу Федоровичу Ємелянову 2 січня виповнилося 97 років. Традиційно в цей день іменинника вітає керівництво порту «Южний», де він пропрацював багато років. Сьогодні привітати з Днем народження до Михайла Федоровича завітав голова профкому порту «Южний» Сергій Маслов. Незважаючи на поважний вік і все, що довелося пережити у житті, Михайло Федорович залишається веселою та життєрадісною людиною, продовжує писати вірші та полюбляє співати пісень. Його життєве кредо: «Головне ніколи не падати духом і не старіти серцем».

Михайло Ємельянов народився в 1926 році в селі Аристовка Ульянівської області. Його дитинство пройшло на березі Волги. Восени 1943-го його 17-річного призвали до складу Чорноморського військово-морського флоту, де і пройшла його служба до кінця війни. На своєму бойовому шляху Михайло Федорович був одним із безпосередніх учасників визволення міста Миколаїв. За участь у військовій операції у складі особливої групи зв’язку він був нагороджений медаллю «За бойові заслуги». Вітаємо Михайла Федоровича з Днем народження, бажаємо життєвих сил та душевної гармонії. Дякуємо, що прикрашаєте цей світ своєю щирістю, мудрістю та добрим серцем.

ємельянов

Фото: пресслужба ДП “МТП “Южний”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Довгожитель Южного, ветеран порту Михайло Ємельянов відзначив 97-й День народження

  1. А городские власти поздравили, ветерана, думаю что нет. Недавно был юбилей 95 лет у С.В. Смирновой, ни мер не пошевелился, ни совет ветеранов.

  2. Мінімум 37 років як на пенсії та “багато років пропрацював у порту Южний. . . ” -якось не клеїться.
    Ні в якому разі не мав за мету образити юбіляра, мої Вам вітання.
    Слава Україні!

  3. Мои поздравления ветерану порта и города Южный!!! Здоровья, здоровья и здоровья!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.