Чи присвоять лікарні ім’я Лиманського: міськрада Южного підготувала на розгляд депутатів проект рішення

Информ-панорама

В міськраді підготували на розгляд депутатів Проект рішення «Про присвоєння імені Романа Васильовича Лиманського Комунальному некомерційному підприємству «Южненська міська лікарня». Питання розглядатиметься на наступній сесії, яка запланована на 26 жовтня. Проект рішення було оприлюднено на сайті міськради 16 жовтня. В документі зазначається, в разі, якщо більшість депутатів підтримає таку ініціативу, Комунальне некомерційне підприємство матиме нову назву: «Южненська міська лікарня імені Р.В. Лиманського» (скорочено «КНП «ЮМЛ імені Р.В. Лиманського»). Згідно з процедурою, потрібно буде затвердити зміни та доповнення до Статуту лікарні шляхом викладення його у новій редакції та переоформити документи у держреєстратора.

Пропозицію назвати міську лікарню на честь Лиманського, її колишнього головного лікаря,вніс трудовий колектив медзакладу – повідомили в міськраді. На зборах були присутні 175 працівників, з них 174 підтримали пропозицію (протокол загальних зборів трудового колективу № 6 від 12 червня цього року).  

Громадське обговорення серед жителів нашого міста проводилось у формі електронної консультації з 10 липня до 11 вересня цього року за допомогою сервісу електронної демократії E-DEM. У звіті міськради зазначається, що в обговоренні взяли участь 184 южненця: 174 «за» та 10 «проти». Під цифрою 184 мається на увазі: 174 – це члени трудового колективу лікарні та 10 – ті южненці, які залишили свої коментарі на офіційній, запропонованій міськрадою, платформі. Останнє слово в питанні щодо присвоєння імені Лиманського міській лікарні залишається за депутатами.

Нагадаємо, Роман Васильович жив у Южному з 2006 року. Трудову діяльність продовжив з квітня 2006 року спочатку на посаді виконувача обов’язків головного лікаря міста Южного, а в подальшому, з липня 2006 року, за конкурсом був призначений на посаду головного лікаря міста. Він очолював міську лікарню по 19 жовтня 2022 року, в цей день його життя обірвалося після тривалої хвороби. Йому було 70 років.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “Чи присвоять лікарні ім’я Лиманського: міськрада Южного підготувала на розгляд депутатів проект рішення

  1. Громада визначає, давати Лиманському Р.В. таку честь чи ні, а не колектив, в якому уже більшість новий персонал, можливо його і не знали. Залиште того Лиманського в спокої. Нашим депутатам нічим зайнятися, візьміть лопати та зарийте ями в центрі біля Копійки, та на Приморській. Або ще краще, їдьте боронити нашу землю разом з нашими Героями України.

  2. Знаю точно. Писали пимьма против названия. И все равно нагло проталкиваете этот бред.

  3. Кто ініціював робітників лікарні? Чому не ініціюють робітники ДК Джужба, щоб була назва директора ” Дружби”? Чому не ініціюють робітники ЖКХ, щоб Любівий був ЖКХ імені Любівого? Чому не інецюють робітники , щоб Рітуальні послуги мав назву директора? чому КП южводоконал не мав назву директора? Чому ніхто не ініцюює, щоб виконком мав назву диктатора?

  4. Більшість населення не мають бажання присвоювати ім’я лікарні. На лікарні була напис “Лікарня вищої категорії”. Потім напис убрали . Перехід с вищої категорії до нижчої імені Лиманського. Депутати відображають волю народу і працюють та обираються , щоб відстоювати інтереси людей . Вони діють від імені людей, котрі іх вибрали . А люди не бажають , щоб іх обранці іх ігнорували.

  5. Враньё по поводу голосования работников больницы! Оно было формальным : поднимите руки ,опустите руки.Поэтому результаты недостоверны.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.