Через перепади напруги в Южному котельня змушена тимчасово призупинити подачу тепла

Информ-панорама

В Южному та в цілому по Одещині вирує хуртовина. Без світла, за інформацією ДТЕК, залишився 131 населений пункт області. В нашому місті через постійні «стрибки» світла на комунальному підприємстві «Южтеплокомуненерго» було прийнято рішення призупинити подачу тепла та тимчасово вимкнути обладнання на котельні. Як пояснив Yuzhny.info ввечері 26 листопада директор КП Ігор Чугуников, як тільки перепади напруги електроенергії зникнуть, спеціалісти котельні одразу відновлять теплопостачання (можливо вночі, або ж завтра зранку чи впродовж дня). Він наголосив, що коли саме це станеться – невідомо, все залежить від погодних умов та стану електросистеми.

Подібна ситуація і в Одесі. Як повідомили на КП “Теплопостачання міста Одеси”, у зв’язку із складними погодними умовами та, як наслідок, перепадами напруги електроенергії або повного припинення електропостачання там також були вимушені тимчасово призупинити роботу крупних районних котелень.

“Це робиться з метою запобігання подальших аварійних ситуацій та збереження сталого функціонування обладнання. Після відновлення стабільного електропостачання процес подачі тепла буде одразу перезапущено”, – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

7 thoughts on “Через перепади напруги в Южному котельня змушена тимчасово призупинити подачу тепла

 1. Про генератор не написали.
  Він же є.
  Це щось навмисне. Як при голодоморі замовчують про генератор. Кажуть в новинах стара влада замовчувала все. Сьогодні теж замовчують

 2. Хоть кто-то работает и оповещает. Спасибо за информацию! За оперативность! Надеемся, что все восстановится как можно быстрее. А про генератор уже писали, слишком дорогое удовольствие запускать его для целой котельной. Он там видимо для галочки

 3. Ну да не паникуйте, обогревайтесь кострами в квартирах. Почему-то уличному освещению “скачки напряжения” не мешают. У нас как зима та сразу проблемы, надо же 26 ноября и вдруг метель, а должно было быть что +25?

 4. За бескінечні збої подачі тепла в наші холодні наспіх побудовані колись квартири Знять цього Чугуннікова …Скільки можна терпіть Місто Южне …100 домів тому треба велика відповідальність чому кожного року у нас в квартирах холодні батареї Люди похилого віку впали на ноги бо простужені взимку у власних квартирах…. Опалення Чугунніков дав запізно ,,Треба було пару днів прогріти батареї в квартирах Ні .. батареї як мертвий дише…..А оплату перевірить не можна .. Бо на кожному будинку стоять прибори які крадуть у мене опалення .

 5. Бред Галины уже вообще не удивляет – под каждой новостью строчит фигню всякую. А вот про невыгодный генератор – интересно. По большому счету конечно генераторы не выгодны – так нах вообще их было устанавливать и пиарится что нам теперь ни обстрелы ни непогода нестрашны

 6. А выключить свет на улице где никто не ходит и дать на котельню слабо??????????

 7. Это разные линии и по напряжению тоже

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.