“Ашан” почав відновлювати гіпермаркет в ТРЦ Riviera

Информ-панорама

Компанія “Auchan Україна” почала відновлювати гіпермаркет в ТРЦ Riviera, який зазнав ворожого ракетного удару майже рік тому. Про це повідомила пресслужба ритейлера, передає “Інтерфакс-Україна”. Приміщення гіпермаркету відновлюватимуть у декілька етапів. Першу чергу після ремонту планують запустити вже навесні, а остаточне відкриття гіпермаркету заплановано пізніше. В асортименті акцент заплановано зробити на локальних виробниках. Наразі триває пошук місцевих фермерів, запрошуються до співпраці підприємці. Запуск гіпермаркету відбуватиметься з чинною командою, яку вдалося зберегти. Після руйнування торгового центру “Auchan Україна” запропонував співробітникам роботу в іншому регіоні або в іншій європейській країні присутності. У пресслужбі зазначають, що доки відновлюють гіпермаркет, клієнтам запропоновано скористатися власною доставкою мережі на сайті auchan.ua. Відновлено співпрацю з оптовими покупцями.

Нагадаємо, РФ завдала удару по Одещині 9 травня. Одна з ракет поцілила у ТРЦ Riviera, де “Auchan Україна” є найбільшим орендарем із площею гіпермаркету 12,5 тис. кв. м. Від ракетного удару постраждав гіпермаркет. Перша частина відремонтованого ТРЦ відновила роботу 18 листопада 2022 року – через півроку після того, як рашисти пошкодили частину будівлі. Ознайомитися з актуальним переліком працюючих магазинів в ТРЦ можна за посиланням – https://www.riviera.com.ua/perelik-pratsyuyuchyh-magazyniv-berezen-2023.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.