автостанція южне

З автостанції Южного в поминальні дні курсуватиме автобус (розклад, вартість)

Городская хроника

З автостанції Южного в поминальну неділю, 23 квітня, курсуватимуть автобуси на міський цвинтар щогодини з 08:00 до 14:00. Вартість проїзду – 25 гривень. Про це Yuzhny.info повідомили на автостанції.

Розклад автобусу на 23 квітня

  • 08:00 (автостанція) – 08:30 (цвинтар)
  • 09:00 – 09:30
  • 10:00 – 10:30
  • 11:00 – 11:30
  • 12:00 – 12:30
  • 13:00 – 13:30
  • 14:00 – 14:30

автостанція южне

Зазначимо, що з вівторка, 18 квітня, автобус на кладовище курсує щоденно, але передбачений тільки один рейс (з автостанції о 08:00, з кладовища о 10:30). Жителі громади вже почали прибирання на місцях поховання своїх родичів, цьогоріч на кладовищах Сичавки і Нових Біляр підключено водопостачання. Як повідомив Yuzhny.info директор комунального підприємства «Ритуальні послуги» Олександр Романенко, в людей тепер є змога помити руки та набрати воду в процесі прибирання. Також на цвинтарях комунальники встановили контейнери для сміття. В поліції нам повідомили, що правоохоронці чергуватимуть в поминальну неділю на території кладовищ та слідкуватимуть за правопорядком.

Зазначимо, щороку українців просять відмовитись від використання пластикових вінків у поминальні дні. Це дозволить зменшити засмічення довкілля. Про це повідомляє пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Якщо квіти і сухоцвіти перегниють, то пластикові квіти і вінки утилізувати без шкоди для навколишнього середовища неможливо або вкрай складно – зазначають у відомстві. Екологи закликають відмовитися від звички використовувати пластикові вінки, натомість замінити їх живими квітами, які ростуть у вашій місцевості в цю пору року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “З автостанції Южного в поминальні дні курсуватиме автобус (розклад, вартість)

  1. А что, один раз в год сделать проезд на кладбище и обратно бесплатно слабо? Депутаты обеднеют?

  2. Хорошо , что вокзал новый построили. Ещё в 19 году говорили что 1-2 года и вокзал будет.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.