Виплати на новонароджених в Южному: скільки сімей отримали та на яку суму

Городская хроника

В Южненській громаді з метою поліпшення та стимулювання демографічної ситуації в межах місцевої Програми соціального захисту окремих категорій населення виплачується одноразова матеріальна допомога при народженні/усиновлені дитини. Так, на першого малюка передбачено 10 тисяч гривень, на другого – 15 тисяч, на третю і наступну дитину 20 тисяч гривень.

В 2023 році з місцевого бюджету таку допомогу виплатили 71 сім’ї на загальну суму 1 млн гривень. Отримали за рік виплати на першу дитину – 29 сімей, на другу – 26, на третю – 14, на четверту – 1 родина, на шосту – 1. З них дівчат – 38, хлопчиків – 33. Такі дані оприлюднено у звіті про результати виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Южненської громади, який депутати мають затвердити на сесії 16 лютого. Нагадаємо, в 2022 році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень,  що на 4% менше 2021 року.

В 2023 році на цю програму було затверджено фінансування з місцевого бюджету – 11,2 млн гривень, що на 3% більше 2022 року – 10,9 млн гривень. Програма була розроблена з метою посилення рівня соціального захисту окремих категорій жителів нашої громади, які потребують найбільшої уваги та підтримки, поліпшення  якості їхнього життя.

«Таким чином, завдяки реалізації заходів Програми соціального захисту окремих категорій населення Южненської громади допомогою охоплюється все більша чисельність незахищених категорій населення ОТГ, особливо громадяни, які опинились в дуже складних життєвих ситуаціях та не мають змоги подолати їх самостійно, військовослужбовці та члени сімей загиблих бійців, тощо», – зазначається в звіті.

Детальніше, на які саме заходи були передбачені бюджетні кошти в минулому році в межах вказаної програми читайте в нашому попередньому матеріалі за посиланням: https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/panorama/sotsdopomoha-na-11-2-mln-hrn-iaki-katehorii-naselennia-iuzhnoho-otrymaly-vyplaty-v-2023-rotsi/

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Виплати на новонароджених в Южному: скільки сімей отримали та на яку суму

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.