Волонтери Южного готуються поїхати до захисників в напрямку Миколаїв-Херсон: потрібні речі та продукти

Городская хроника

Южненські волонтери пункту “Соловейки” при ЗЗСО ім. В.Чорновола готуються до чергової поїздки, мають намір відвідати наших захисників, які тримають фронт в напрямку Миколаїв-Херсон. Наразі є потреба в теплих речах, термосах, інструментах для ремонту машин (рожково накидні ключі, головки, тріщьотки), противірусних та протизастудних препаратах (чай, краплі в ніс, льодяники від кашлю тощо), карематах, теплих спальниках, цупкій плівці (рулони), продуктах харчування з довгим терміном придатності. Поїздка запланована в п’ятницю 16 вересня. Пункт сбору речей – вахта четвертої школи. Про це повідомила на свій сторінці у Facebook заступниця директора ЗЗСО ім. В.Чорновола Олена Ящук.

«Друзі, ми готуємось до поїздки, 16.09.2022 року їдемо до наших хлопців та дівчат, які тримають фронт в напрямку Миколаїв-Херсон. Потреби по теплим речам першої необхідності намагаємось закривати, але будемо вдячні за підтримку нашої поїздки…

Дуже прошу дитячі малюночки та обережки. Ну і звичайно, будемо дуже вдячні за фрукти, овочі, каву, солодощі. Просимо господинь нашого міста долучитися випічкою та смаколиками. Чекаємо вас!», – написала Олена Ящук.

Фото: архівне (джерело: facebook.com/profile.php?id=100005444675409&sk=photos_by).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.