Військовослужбовець, працівник ОПЗ отримав важкі поранення і потребує допомоги

Городская хроника

Військовослужбовець, працівник Одеського припортового заводу Владислав Косюк потребує допомоги. Як повідомили в механіко-технологічному коледжі ОНТУ, який в свій час закінчив Владислав у перші дні повномасштабної війни пішов добровольцем, щоб захищати майбутнє України. Закінчивши курси саперів, потрапив на Херсонщину, аби розчистити нашу землю та знову зробити її безпечною.

«Щодня був на сантиметр від смерті, ризикував собою заради життя інших. 8 квітня цього року під Херсоном отримав чисельні поранення, потрапив до військового шпиталю. Декілька днів тому ми мали можливість зустрітися з ним. Гордість переповнює! Його не лякають труднощі. Коли запитали: «Як ти? Як плануєш жити без обох кінцівок рук?». Він відповів з усмішкою: «Я щасливий, бо живу. Життя – найбільша цінність!». Дякуємо тобі, Владиславе, за стійкість, мужність, відвагу. Дякуємо усім, хто долучається до збору коштів для підтримки та лікування Владислава», – говориться в повідомленні.

Колега Владислава по електроцеху ОПЗ Олена Снисарь на своїй сторінці у Facebook також розмістила публікацію з проханням до всіх небайдужих допомогти нашому Захиснику. Ми зв’язалися з жінкою і вона розповіла нам, що лікування Владислав Косюк проходить в Одесі у військовому шпиталі. Захищаючи нас на Херсонському напрямку, він отримав важкі поранення, втратив обидві кінцівки рук, має складне поранення ока та вуха. За її словами,  лікарі дають надію частково відновити слух та врятувати зір. Наш Боєць потребує операцій, лікування, реабілітації та фінансової підтримки.

Номер карти для фінансової допомоги: 51-68-74-51-20-93-26-67 (Владислав Косюк).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Військовослужбовець, працівник ОПЗ отримав важкі поранення і потребує допомоги

  1. Напишіть на латині,як на карточці ім’я та фамілію,через Пейсенд тільки так зможу перевести,інакше не йде

  2. Кров за кров Смерть за смерть вибиваймо російських окупантів з УКРАЇНИ Щоб і духу їх російського не було чути в УКРАЇНІ Росіяни це народ окупант

    1. Все що смердить російською мовою є рашист і причетний до вбивств українців.Цікаво,ОПЗ виконує закон про функціонування української мови як державної чи як?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.