Відзавтра в Южненській ОТГ почнуть курсувати «соціальні» автобуси: проїзд безкоштовний

Городская хроника

З цієї п’ятниці, 1 березня, на території Южненської громади почнуть курсувати «соціальні» автобуси, які передбачають безкоштовний проїзд для пасажирів. Транспорт здійснюватиме рейси тільки в будні дні за чотирма маршрутами. Місце посадки пасажирів – на автостанції біля супермаркету «Копійка» (вхід, де здійснюється прийом товару). Послуги з безкоштовного перевезення жителів нашої громади надаватиме ТОВ «Північтранс», саме цей перевізник був єдиним, хто подав пропозицію для участі в конкурсі. Електронна система закупівель Prozorro автоматично визначила цю компанію переможцем.

«Соціальний» автобус в поточному році обійдеться бюджету нашої громади в 5,3 млн гривень. Одна з умов, яку висувало управління економіки Южненської міськради до перевізника, аби кількість місць, зазначених у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, була не менше, ніж 22 (сидячі місця), а загальна пасажиромісткість – не менше, ніж 40. Перевізник повинен мати діючу ліцензію на здійснення відповідної діяльності, транспорт має відповідати вимогам безпеки, мати належний технічний та санітарний стан, а також бути пристосований для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Автобуси повинні бути обладнані автономною системою опалення та кондиціонером – зазначається в переліку вимог до учасників тендеру. Планується, що «соціальний» автобус здійснюватиме три рейси на добу в будні дні по кожному з маршрутів.

  • Маршрут № 1 «Южне (кільцевий через «МІЗ»)», довжина оборотного рейсу 19 км;
  • Маршрут № 2 «Южне – Сичавка (кільцевий)», довжина оборотного рейсу 21 км;
  • Маршрут № 3 «Южне – Кошари (кільцевий)», довжина оборотного рейсу 26 км;
  • Маршрут № 4 «Южне – Нові Біляри (кільцевий через Булдинку)», довжина оборотного рейсу 33,5 км.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Відзавтра в Южненській ОТГ почнуть курсувати «соціальні» автобуси: проїзд безкоштовний

  1. К лету поставят. Это было одним из условий к перевозчику. Или окна снимут по современной климатической технологии искусственного интелекта

  2. Зачем стоять ? Это ,что в аэропорту, от самолёта к аэровокзалу ехать и назад

  3. Затем что когда вас подбирает автобус посреди дороги (это вообще то запрещено, но вы же так махали, чуть руку не отбили), вы входите и видите что сидеть негде, но мы уже поехали укоризненно поглядывая на вошедшего. И потом везде написано что мест для сидения столько то, для стояния столько то.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.